Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kannabiszmagok az EU-n...

A kannabiszmagok az EU-n belül szabadon terjeszthetők a kölcsönös elismerés elve alapján. Azonban az az ön saját felelőssége, hogy megrendelés előtt tájékozódjon a helyi törvényekkel és előírásokkal kapcsolatosan.ESZT LEFORDÍTANÁ VALAKI?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És mint tudjuk, a törvény mindig tökéletesen úgy van megalkotva, hogy helyes legyen, véletlenül se cseszegessen senkit feleslegesen...Lásd: zsidótörvények :)

És nem, nem a kábítószer fogyasztók csesztetése és a holokauszt közé teszek egyenlőségjelet. Szimplán azt szerettem volna érzékeltetni, hogy attól, hogy esetleg valami törvénybe ütközik, még nem lesz ördögtől való...De neked ezt valószínűleg kár magyarázni, mert "jajj, hülye drogosok". Halk megjegyzés: Még inni sem szoktam, nemhogy füvezni...

2020. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen bűn ami törvénybe ütköző ez igaz . és hogy ki milyen ki szerint csak azért mer pont ő vega vagy az bu.i . minden fas.a isten megteremtette az embert lehet örülni neki ja és a füvet is megteremtette hogy kevesebb rákos beteg legyen xd blabla ledolgozom az egész életemet gyárba es akkor se tudom megvenni amit eza világ pénzért ad .fa..om. Ezért nem jó még kérdezni se mer egyből szembe találom magam mindentudú becsületes emberrel ..mind1 csak nemértem eszr ezért kérdezem .de má nemis érdekel le.arom
2020. nov. 14. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!