Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni azzal a...

Mit lehet csinálni azzal a szembe szomszéddal ami valamilyen számomra ismeretlen vegyi anyaggal fűt?

Figyelt kérdés
Műanyaggal vagy állati tetemmel? Nem tudom pontosan csak tippelgetek. Lényeg hogy a széljárás miatt hozzám fúja át a szél és rosszul vagyok tőle ha az udvaron kell valamit csinálnom. Az hogy télen nem lehet ablakot nyitni már megszoktuk csak hát a fürdőbe a páraelszívó bekeveri, és akkor totál elviseletlen szag van a házban is. Nem tudom hova tudnék fordulni... Nem vagyok az a feljelentgetős ember. Soha sem csináltam még ilyent.

#hűtés #elviselhetlen szag
2020. nov. 20. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Elsö közben vele kellene beszélni, ha nem vezet eredményre, akkor a közjegyzönél tenni bejelentést, mert ez lehet akár mérgezö anyag is.
2020. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
*Elsö körben - elnézést
2020. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A jegyzőnél jelentsd be, kérj birtokvédelmet.

Ha a páraelszívónál bejön a levegő akkor hiányzik az elvezető csőből a pillangó szelep, pótoljátok.

2020. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Milyen ember?
2020. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Senki nem törődik vele. Nem lehet vele semmit csinálni. Nálunk ezt nem érdekel senkit. :(
2021. febr. 23. 05:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Állítólag szennyvíz iszappal fűt.
2021. febr. 23. 05:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor felettes hatósággal és médiával meg kell fenyegetni a semmit sem tévő helyi hatóságot. Ne hagyd magadat.

Vagy éjszaka átmászol és szétvered a kéményt/fűtőeszközt.

2021. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Vagy éjszaka átmászol és szétvered a kéményt/fűtőeszközt." XD Ezekért is annyit kapok mint a normális emberekért...
2021. febr. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!