Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudják ránézésre a...

Honnan tudják ránézésre a biztonsági őrök egy áruházban ha valaki autista és ezért nem visel maszkot? Nem kéne bevezetni valami kitűzőt amit az igazolást követően feltehet magának az illető és így nem piszkálják vásárlás közben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Minek kéne tudják?
2020. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert az autista nem lehet koronás?
2020. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Mi a baja az autistának a maszkkal?
2020. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, teljesen felesleges volt ide írnom ezt a kérdést… Úgy látszik ez a jogi kategória és inkább csak egy vicc, alap lenne hogy a közlönyt olvassátok. Viszlát
2020. nov. 24. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Az autistáknak nem kell feltenni maszkot?


Az autisták arcán jól lehet látni a dawn-korhoz hasonló elváltozást [link] Ha aspergeres zseni az illető termlészetesen hotrdania kell pofazacsit neki is


Ha már nem reagál a biztonsági őr kiabálására azt jelenti autista az ember

2020. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Fogalmad sincs az Autizmus spektrum zavarról. Mellesleg az Asperger-szindrómások is az autizmus spektrum zavarba számítanak, nekik is lehetnek szenzoros problémáik, amit egyébként észre sem vennél normál esetben. Az Asperger-szindrómások nem zsenik, előfordul, de nem jellemző. A rendeletben megfogalmazott kivétel minden Autizmus spektrum zavarban érintett személyre vonatkozik. Őrület, hogy elvileg egy jogi fórumon, ilyen alap dolgokat kelljen megmagyaráznom , mikor én tettem fel a kérdést.
2020. nov. 24. 14:47
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]


Down kórosnak tűnik?

2020. nov. 24. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan tudom, hogy az Asperger-szindrómások is autistának számítanak ma már, de nekik kell maszkot hordani. Nem tudtad, hogy Einstein és Newton is aspergeres volt? Aki beszámítható, tudatosan cselekszik annak hordania kell maszkot. Az szellemei fogyatékkal élő autisták arcán meg látni hogy azok
2020. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te ennyire buta vagy? Nem fogod fel, hogy a rendeleti kivételben nincs ilyesmi, hogy fogyatékos autista illetve nem fogyatékos autista? Csak Autizmus spektrum zavarban érintettek vannak... Én Asperger-szindrómás vagyok, és én nem hordom, mert nem bírom elviselni, mivel szenzoros problémáim vannak, illetve túltöltődésem lesz és kitörésem, ha valami folyamatosan fedi a számát, arcomat. Ezen kívül, fejlesztő vagyok és itthonról dolgozok, nem a vírus miatt, előtte is itthonról dolgoztam, kerülöm az emberek társaságát és ritkán megyek boltba, de akkor mennem kell. Már állított meg rendőr, igazoltam magamat, és láss csodát, annyit mondott, hogy további szép napot.
2020. nov. 24. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Az autisták arcán jól lehet látni a dawn-korhoz hasonló elváltozást


Mikor a hülye okoskodik...


Kérdező, nagyon szabályozatlan a dolog, sajnos :(

2020. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!