Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én vloggerként be jelentkez...

Ha én vloggerként be jelentkezem Hollandiából egy coffee shopból betépve, akkor milyen következményekkel számolhatok?

Figyelt kérdés

Tervezek egy utazós vlogot csinálni és hát esélyes hogy Hollandia is az utamba kerül valamikor. Azt hallottam mivel magyar állampolgár vagyok, így a magyar törvények érvényesek rám, akárhol vagyok. Így ha bejelentkezem Hollandiában egy coffee shopból mondjuk egy jó cigi után, akkor megbüntetnek?

Szerintem kutya nem fog ezzel foglalkozni, vagy érdemes lenne erről megkérdeznem egy jogi szakembert, hogy mit gondol erről?



2020. dec. 4. 01:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Ahha, tehát akkor ha elválal Balek Béla egy kolumbiai kanyart repcsivel "céges papírokkal" akkor nem az ottani 8-15 év pizsi party vonatkozik rá hanem az itteni kb. 4 év?


Semmi baj nem lesz mert ott legális, viszont kibaxott sok dislike lesz a videón mivel nem nagyon fogják preferálni sokan, hogy négyhuszazól.. és itt az ellenérzést vált ki. De legalább lesz új sytex videó és el lesz mondva, hogy rósz!! :D

2020. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Bebaxna ha ez így mūködne a törvényekkel.
2020. dec. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb, ha a videót csak 2-3 héttel utána teszed közzé, amikor már kiürült a szervezetedből. Mert elvileg egy betépés után kb. 10 napig kimutatható, például vizeletmintából. De ez csak elővigyázatosság, nem hiszem, hogy bárki évvel foglalkozna.
2020. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
évvel=evvel
2020. dec. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így van. Nyissátok ki a btk-t. A hatálybál találjátok be, azon belül is személyi hatály.
2020. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*találjátok meg
2020. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ja a biztos az ha kihagysz 2 hetet, mire haza érsz. De elég 3 nap is, csak akkor ha mégis gáz van, meg kell tagadni a vizelet minta adást. (Ez egy ilyen utazásnál nem lehet nagy probléma.) A videót egyből felteheted, mert max azt mondod hogy génmódosított petrezselymet szívtál. Bizonyítsa csak be drága pénzér a tőrvény ha nem hiszik el. Úgyse lehet 😃
2020. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Azt ugye tudod, hogy már évek óta csak holland állampolgárokat szolgálnak ott ki.
2020. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
8: Frankón rosszul tudod. Én is két hete vettem.
2020. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok. Az való igaz, 2012-ben tényleg akartak ilyet, hogy csak állampolgársággal rendelkezők vásárolhassanak, és hogy a cofee shopokba regisztrálni kelljen, véges létszámmal. De aztán ez végül le lett szavazva. Nem hülyék, nem fogják szétcseszni a turizmusukat. Különösen most nem, amikor a jövő évtől gőzerővel rá kell cuppanni a forgalom újraindítására.
2020. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!