Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki feljelentett zaklatá...

Ha valaki feljelentett zaklatásért, rágalmazásért, hiba volt felhívni,ugye?

Figyelt kérdés

Eredetileg ő zaklatott, de nem tudtam bizonyítani, mivel összebeszéltek anyámmal....


Aztán én hülye hívogattam, meg írtam egy email a feleségének,ők meg feljelentettek. Jelenleg a magánindítványukra vár a bíróságon. Házkutatási paranccsal lefoglalták a telefonomat.


Mindenki azt tanácsolta, beszéljem meg vele. Felhívtam, mondta, örül, illetve akart már beszélni velem, nem történt semmi, üljünk le csütörtökön. Azóta sem keresett.... Attól félek, ezt is ellenem fordítják, én már nem merem keresni, ezt is bánom.-.... Meg mondtam apámnak, hagyja....


Anyám meg hallgat a szarban, ő hozta rám ezt az embert, van vagy 30 emailje amit a pasas írogatott rólam....

Tagad, mint szar a biliben, engem szid, meg őrjöng, hogy "ott állok a bíróságon miattad, mikor olvassák fel a jegyzőkönyvet". Azt nem érti meg, hogy őt be sem hívják, meg ne hogy már ezt védje... Azért kellett ezt csinálnom nekem, ami igaz hülyeség volt, de én egy levelet írtam, ő rengeteget, meg ő zaklatott.


Ja és a faluban is mindenki engem röhög, anyám meg az "embert" sajnálja...


2020. dec. 11. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és anyám azt is letagadja, amit én beszéltem személyesen a pasassal, nehogy már ő tudja jobban....
2020. dec. 11. 15:13
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet jobb lett volna egy ügyvédet keresnem....
2020. dec. 11. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hány kérdést tervezel erről kiírni?
2020. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó, de nagyon bánom.
2020. dec. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!