Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy hagyatéki eljárásnál...

Egy hagyatéki eljárásnál honnan tudhatom, hogy ki az érintett jegyző/közjegyző, ha nem ismerem a halott utolsó lakóhelyét?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve halt meg az illető, eddig még nem kerestek meg hivatalosan. Jártam már nagyon pórul örökölt tartozással, úgyhogy most szeretnék minél hamarabb kapcsolatba lépni az illetékesekkel.

2020. dec. 12. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj be a helyi, ahol laksz, hagyatéki osztályra, vagy polg. hivba, ott mond el ezt, vhogy ki fogják deríteni, hogy hol lakott. Azért a vöröskereszthez még ne menj. Vhol csak van nyoma, aztán kiderül a címe is. Én se tudtam a közjegyző nevét, bementem a polg. hiv-ba, porta, mondta, hogy hol intézik a hagyatékot és ott megkaptam a nevet.
2021. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!