Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróságon miért mondhatta a...

A bíróságon miért mondhatta a bírónő, hogy beszéljek már az ügybédemmel?

Figyelt kérdés

10-én voltam tárgyaláson messze és egy rendőr tanút hallgatott ki a bírónő aztán ismertette a kamerafelvételt, amit kérdezett, hogy nézzük -e meg vagy ne, mert a vallomások alapján az áll benne, hogy csak én voltam az egyetlen egy olyan személy, aki oda bement, skit nem ismertek, majd távoztam. Mondtam is a bíróságnak, hogy végig lehet nézni, felelte, ha indítványozom, akkor igen, de felesleges. Mondtam, hogy indítványozom.


Kérdezte a bírónő, hogy Nem -e szeretnék az ügyvédemmel előtte beszélni. (kirendelt védò) feltem -Nem-. Indítványozom, hogy nézzük végig.


Ekkor a bírónő mondta, hogy rendben, elkezdjük. Mindenki csendben volt, én néztem a felvételt a kélernyőn, az ügyész úr, meg a kirendelt védő sem nagyon nézte. Az ügyész írogatott meg a telefonján játszott, az ügyvéd is telefonozott. Néha az ügyész odafigyelt a képre, de nem nagyon. Amikor az jött, hogy én bekukucskáltam az ajtón és bementrm, akkor nagyon nézte az ügyész, de amikor már a felvételen kimentem, nem érdekelte. Voltak szünetek is, majd egyszer a bírónő mondta, hogy tekintettel.arra, hogy 15 óra 51 perc van, meg kell szakíteni, a tárgyalást elnapolni és majd március 2-án a hátralévőt megnézni. Kérdeztem, hogy a felvételből mennyi idő maradt hátra, erre az ügyész azt kérdezte tőlem, hogy "Siet valahova" de komoly hangon. A bíró felelte 57 perc van hátra.


Vajon miért kérdezte a bíró mielőtt elkezdtük volna nézni a tévét, hogy nem-e beszél kint a folyosón az ügyvéd úrral?

Talán azt, hogy ha ezt most végig nézzük ezt a hosszú videót, míg az edzés tartott, ezzel csak felmérgesítem a bírónőt, meg az ügyészt?


Nem tudom ezért kérdezem. Csak én erre gondoltam. Fogalmam nincs mit kellett volna beszélni.


Remélem mert képes voltam indítványozni hogy nézzük végig amihez jogom van, akkor végig kell nézni és csak rajtam múlott, tehát remélem nem nézettem teljesen hülyének magam ott a bíró, ügyész, jegyzőkönyvvezető csaj és kirendelt védő előtt🧍‍♀️...



2020. dec. 13. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Levike, ez már hányadik verzió? :-))))
2020. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Bár érdekes hogy mindig más védőd van.

Tiszta hülyének néztek mert ez alapján a kamerafelvétel se kell, olyan egyértelmű bizonyítékok vannak.

2020. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csabán más, Debrecenben is más.

Debrecenben van sok fiatal ügyvéd, többel is beszéltem már.

2020. dec. 13. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy levike. Ez kész.

Bíróság is pont tudja hogy csak az időt akarod húzni.

2020. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hadd tudja. Pont az itteni sátor ügybe felkeresett ügyvéd is mondta, hogy az a Békéscsabai ügy nem baj, ha húzódik.
2020. dec. 13. 16:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert arról is beszéltem neki, de abban ő nem jár el csak váltottunk arrol is pár szót.
2020. dec. 13. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakker levike, a piti ügyeidet olyan bonyolultsággal adod elő, mintha te lennél Al Capone... :-D :-D :-D
2020. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!