Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azok, akik nem akarják beoltat...

Azok, akik nem akarják beoltatni magukat, mit fognak csinálni, ha kötelező lesz?

Figyelt kérdés
Barbár módjára itt is polgárháború lesz, mintha 1000 évvel ezelőtt lennénk és retardáltak lennének mindenütt, vagy mi? :(

2020. dec. 18. 20:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Elárulnátok amúgy, hogy ennek mi a franc köze van a járványtagadáshoz? Normálisak vagytok?
2020. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát sokan a járványban sem hisznek, de mindenkinek szól a kérdés, aki nem szeretné beoltatni magát... És légyszi a kérdésre válaszolj
2020. dec. 18. 20:29
 3/30 Neurotech ***** válasza:
100%
Addig húzzák amíg lehet, és reménykednek benne, hogy amikor már nem lehet tovább késleltetni addig már kiderül, hogy mennyi és milyen és mennyi mellékhatása van az oltásnak átlagosan.
2020. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mármint 15 éves? Csak mert SZERINTEM azzal van a probléma, hogy a rövid távú mellékhatásokat van idejük tesztelni az orvosoknak, de a hosszút nincsen. :(
2020. dec. 18. 20:32
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Keresek olyan háziorvost akit le lehet fizetni hogy beadta de valójában mégsem.


Vagy külföldi igazolást szerzek.


Ti meg fussatok vakcináért, oltsák csak a nyájat!

2020. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mármint kik? LOL én nem futok vakcináért, köszi, csak kíváncsiskodom, mert azért nem áll szándékomban összeverekedni senkivel még ha be is kell, hogy adassam, csak pár itteni válasz alapján pár embernek nagyon elgurult a gyógyszere...
2020. dec. 18. 21:14
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem tehetik kötelezővé a felnőttek körében. Senki nem írhatja elő 18 éves kor fölött egy cselekvőképes magyar állampolgárnak, hogy egy szert be kell vegyen. Ha akarom, akkor az életmentő beavatkozást is visszautasíthatom, jogom van dönteni a testemről. (Nem mondtam, hogy nem adatom majd be és azt se, hogy beadatom, itt az a lényeg, hogy nem kötelezhetnek rá.)

Valószínűleg ösztönözni úgy fogják az oltást, hogy pl nem lehet külföldre utazni tömegközlekedéssel oltás nélkül.

2020. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7-es, nem igaz, amit írsz, mert ha például rád hívják a mentőket, és nem akarod, hogy ellássanak téged te pedig elvéreznél, akkor lefognak, és úgy fognak ellátni, mert abban az esetben önveszélyes vagy. Eutanázia sincsen engedélyezve.

Az oltással kapcsolatban pedig sajnos azt hallottam a tévében, hogy politikailag korrekt módon kötelezővé tehetik. :(

2020. dec. 18. 21:27
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Ha kell akkor igen. Figyelj engem ne kötelezzen senki ilyenekre. Majd én eldöntöm hogy kell-e nekem.

De sztem akkor is ha csak kitaszitják a társadalomból azokat akik megtagadják.


Vagy ha nem is lesz igazi polgárháború akkor is kemény folyamatos tüntetések lesznek, és biztos vagyok benne hogy nemritkán erőszakosak.

Tényleg akarjátok?

2020. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
Mióta a föníciaiak feltalálták a pénzt, azóta mindent meg lehet oldani.
2020. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!