Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Embercsempészet az ha be is...

Embercsempészet az ha be is fogadom a menekülteket?

Figyelt kérdés

Mondjuk jönne a házam elé egy menedék kérő család, és én befogadnám őket, az is csempészés?


2015-ben a lakótársam gondolkodott el ezen mert helyes pasik és egzotikusak ő pedig szereti őket, sokat járt egyetem alatt missziókba és ismerkedett össze Afrikába, de a családjuk nem engedte a pasikat, három srácot nem engedtek így el..


Most 5 év után , hogy teljesen elszigetelte magát magyarország a sokszínüségtől így ha jönne ide valaki akkor sem fogadhatnánk be??


2020. dec. 31. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Troll.....
2020. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jah, aki nem mélykeresztyén csatorna akrobata az troll. Nemzethy oldal lett ez is?
2020. dec. 31. 12:30
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
he?
2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
" és ismerkedett össze Afrikába" Ugye csak a lakótársad járt egyetemre (esetleg előtte középiskolába)?
2020. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menekülteket befogadod, az nem, de erre kevés az esély, mivel Magyarország közelében sincsenek menekültek. Ha a betolakodókat befogadod, az embercsempészet.
2020. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igen embercsempészet mert nem lehetne az országban és te bújtatod. Amúgy meg a barátnődnek, hogy majd ha gyereke lesz tőle és elviszi Afrikába, ahonnan nincs kiadatási egyezmény, majd gondoljon erre. Amikor vagy lemond a gyerekéről, vagy kiköltözik Afrikába vagy a közel keletre, hogy láthassa.


Egyként nem attól lesz sokszínű az ország, hogy idegen kultúrák miatt feladjuk a sajátunkat. Főleg úgy, hogy olyan mennyiségben, engedjük be őket, hogy az belátható időn belül már többség lesz. Én multi cégnél dolgozom és vannak mindenféle emberek akik rendesek és dolgoznak tehát aki akar tanulni és dolgozni az jöhet, eddig is így volt, de a menekült áradat nem erről szól.

2021. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy nem érdekel ez a kérdés már mert ide senki nem jön, de pont az ilyenek miatt mint a #6, mesélj, milyen kultúrád van? Ereszes kultúrára gondolsz? Mi az ami megkülönböztet egy fehér keresztény férfit egy afrikai embertől?
2021. jan. 2. 11:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy fehér, keresztény férfi szerint a nőnek is bele kell egyeznie a szexbe.
2021. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el megint, hogy mit írtam, mert félre értetted és összemostad a két bekezdést, holott a kettő két különböző dolog volt.
2021. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

de a gyengébbek kedvéért:

Amikor a kultúráról írtam arra gondoltam, hogy a nagy részük muzulmán és már lassan be akarják tiltani még a karácsonyt is. Lásd amikor néhány éve a danone leszedte a görög joghurt képéről a keresztet. Meg hány európai városban nem állítanak karácsonyfát, vagy ha igen akkor felgyújtják. Papokat ölnek templomokban, folytassam?


A másik téma meg nem a szexről szólt, hanem arról, hogy idejön elvesz valakit és élnek együtt közösen nevelik a gyereket, majd amikor összevesznek és nem neki ítéli a bíróság a gyereket akkor majd lelép vele a saját hazájába. Hány ilyenről hallottunk, persze lehet hogy elenyésző számban még, de nem kívánom senkinek. Vagy majd csinál valamit, mert látjuk hogy Európában mi van, (persze most mondhatod, hogy általánosítok, de Svédország, Franciaország kvázi lángokban áll) fogja magát és szépen haza megy.


Nem vagyok senki ellen, ha jön legálisan és dolgozik és beilleszkedik, de ezek ekkora számban nem tudnak és nem is akarnak. Elsősorban azért nem tud dolgozni mert nem ért semmihez, képzetlen, talán inkább otthon kéne megteremteni nekik a lehetőséget a tanuláshoz.

2021. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!