Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Embercsempészet az ha be is...

Embercsempészet az ha be is fogadom a menekülteket?

Figyelt kérdés

Mondjuk jönne a házam elé egy menedék kérő család, és én befogadnám őket, az is csempészés?


2015-ben a lakótársam gondolkodott el ezen mert helyes pasik és egzotikusak ő pedig szereti őket, sokat járt egyetem alatt missziókba és ismerkedett össze Afrikába, de a családjuk nem engedte a pasikat, három srácot nem engedtek így el..


Most 5 év után , hogy teljesen elszigetelte magát magyarország a sokszínüségtől így ha jönne ide valaki akkor sem fogadhatnánk be??


2020. dec. 31. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A németországi, szilveszteri tömeges nők megerőszakolását és molesztálását kifelejtettem, vagy hogy leköpnek nőket meg megalázzák mert szerinte túl kihívóan öltözik a saját hazájában.
2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezekről van hiteles forrás?
2021. jan. 3. 00:52
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát bmeg. Miről harsogott a nyugati (ugye full demokratikus) sajtó!?
2021. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést a hiteles forrásról. A válaszom az, hogy igen ezekről itthon csak az M1 a TV2 meg az origó számol be mostanában. De ez azért hiteles, mert az RTL sosem cáfolja ezeket, sem az index. Mert ugye nem is tudja mivel képek készülnek róla. A legfrissebb a bécsi idei hőbörgésük.


[link]


Értem, hogy az M1 a migrációt, meg a gazdasági eredményeket állítja középpontba, de attől az még igaz, hiába próbálnak nem beszélni róla. Mint ahogy nincsennek "no go" zónkák aztán pár évvel később kénytelenek voltak elismerni hogy vannak.

2021. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!