Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Müller Cecília ezt mondja,...

Ha Müller Cecília ezt mondja, akkor ugye valószínűleg így is lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye ilyen ügyekben rá hallgat a kormány?



2021. jan. 6. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ő egy báb. Semmit nem mondhat a kormány engedélye nélkül. Az ő szavait tehát - ebből a szempontból - készpénznek veheted.
2021. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Ja,csak egy báb.

De most mennem kell! Kinyitom az ablakot,hogy kiszellőztessem a baba nyunyókáját. :)

2021. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ő ezt mondja akkor én szinte biztosra venném. Magától nem hiszem, hogy mond ilyet, hanem előtte átbeszélik, hogy mit lehet majd mondani a tájékoztatón.
2021. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is csak egy báb. Egy kedves hangú nagyival mindent be lehet adni..
2021. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára tavasszal fordult elő olyan május közepe körül, hogy véleményt formált nyunyó a korlátozó intézkedésekről. Akkor is azt említette, hogy indokoltnak tartja fenntartani őket és lám fenn is tartották.


Én ezt már készpénznek vettem és mivel a Portfolio is úgy írt róla, hogy csoda lenne ha nem hosszabbítanák meg az intézkedéseket így sejthetitek mi lesz.

2021. jan. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye ilyen ügyekben rá hallgat a kormány?"

A kormány hozza a döntéseket, nem az orvosi szakma. Müller a kirakat a birkának.

2021. jan. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Igen!

Az egész idei év arról szól majd, hogy bezárják a teljes lakosságot mint a hála az előrelátó, megfontolt intézkedéseknek,200 halottal kevesebb lesz év végére.Persze tömegezni lehet egyszer használatos maszkokban,mert az megvéd minden rossztól.

2021. jan. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Nehogy. Ez baromság akkor is ha ő mondja.

Ezt semmiképpen.

2021. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Kétlem, hogy teljesen nulla lazítás lenne és teljes terjedelmében meghosszabbítanák majd az intézkedéseket.


Szerintem a középiskolákat 1000%, hogy megnyitják. Voltak már tesztelve a tanárok, meglepően alacsony volt a fertőzöttség, az iskolák 85%-a gőzerővel készül a nyitásra és tulajdonképpen is, ez nem mondható valódi korlátozásnak. Azt tudom elképzelni esetleg, hogy a maszkot nem vehetjük majd le tanórák ideje alatt sem (nálunk eddig le lehetett)


Ezen kívül a többi marad az biztos. Erre értette Ceci is.

2021. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
lol..óra közben le lehetett venni a maszkot?? aztán csodálkoztak hogy felfutott a vírus..
2021. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!