Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segítene valaki, hol tudom...

Segítene valaki, hol tudom intézni a magyar állampolgárság ügyintézését Veszprémben?

Figyelt kérdés

Szóval megvan az iratcsomó, össze van minden állítva még Erdélyből, csak le kellene adjam.

Ehhez kérnék egy kis segítséget, Veszprémben tartózkodok, hova kell mennem, hogy le tudjam adni?


2021. jan. 16. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Országosan-Veszprémi- Kormányablak ügyfélszolgálatával vedd fel a kapcsolatot telefonon.
2021. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz képest, hogy román vagy helyesen írsz. Hívd fel a 1818-at :).
2021. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok románul, így legalább ami nyelvet beszélek legyen nagyjából helyes 😅

Nem is tartom magam románnak, egyáltalán 🤷🏾 500 évre visszamenőleg minden felmenőm magyar, akkor hogy is van ez? :))

2021. jan. 16. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de úgy tudom nem is lehet jogsid vagy általános iskolád ha nem beszéled az anyanyelved. Román vagy hisz ott születtél, ott adózol. Ha Izraelben laknál akkor más lenne mert nem a fideszre szavaznál, viszont így igen.
2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nem kéne töröltetni a sértegető válaszokat.


A 4-esnek: nem román, hanem román állampolgár. Mint ahogy -úgy látszik- te is csak magyar állampolgár vagy, de izraeli.


Veszprém... Ahol elmúltak már azok az idők, amikor még a Lovassyban gyűjtöttek az erdélyi menekülteknek.

2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!