Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaha lesz itt legalizálva a...

Valaha lesz itt legalizálva a marihuána?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy ezt megkérdezem, mert nem hittem benne, hogy bármi jó lehetne benne, aztán pl. Kanadában alig van epilepsziás beteg mert valamelyik kivonatával gyógyítható. Mondom, mi a faxx? Ilyet! Ha ezt ott tudják ide nem jön el az infó?


És csak a jéghegy csúcsa, mi van a szorongással? Legdepisebb ország, aztán pont itt nem legális, helyette vannak gyógyszerek.


Oksa, tény, hogy ha legalizálnák nem én lennék az első fogyasztó, biztos nem szívnám el, cigizni sem cigiztem soha. Még alkoholt sem iszok :D


Esetleg akinek több infója van erről privátba cseverészhetnénk.


2021. jan. 25. 08:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Amíg Orbán van kormányon ilyen nem lesz. Sőt, lassan itt még a kávé meg a cola is be lesz tiltva.


A Mi hazánk mozgalom/Kétfarkúak/LMP talán fontolóra venné, hogy ha nem is mindenféle drogot, de üzletek árulhassanak valami gyengébbféle kendert.

Olaszban pl legális, sokan azt szívják és mindenki vigyorogva köszön a másiknak ha jönnek szembe.

2 éve voltam kint és nagy mennyiségben hoztam is haza kendert, 3 hónapig elég volt, napi 1-et szívtam és rengeteget javult a mentális egészségem. Felszabadultnak éreztem magam.

2021. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
A fidesz alatt biztosan nem. Nekik elvük, hogy ők szeretnek drogozni és amit ők szeretnek azt mindenképp tiltani kell a néptől, nehogy még azt higgyék érnek valamit!
2021. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Az is tény hogy nem olyan káros mint az alkohol.

De orbán alkesz, ezért soha nem lesz.

Meg az ország is begyepesedett mélykeresztény hobbyalkesz.

2021. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Magam részéről is jobber vagyok, de meg lettem győzve, egy patkányméreg is lehet kapudrog.
2021. jan. 25. 08:37
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Mit akarsz privátban cseverészni?utánanéztél a mellékhatásainak? semmilyen drog sem lesz legalizálva.
2021. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
#5 dehogynem, a pálinkát még támogatják is!
2021. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

"Kanadában alig van epilepsziás beteg mert valamelyik kivonatával gyógyítható."


De vannak epilepsziások Kanadában, szednek rá gyógyszert, meg agyi stimulátort ültetnek be, esetleg eltávolítják az agy legproblémásabb részeit.

Az ilyen gyógyítja ezt meg azt szövegek kamu marketing szövegek voltak a legalizálás előtt, hogy így adják el a termékeiket. A kannabisz nem csodaszer, csak egy növény, aminek van pár pozitív hatása, de se epilepsziát, se rákot sem más nem gyógyít.

2021. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

5-10 éven belül szükségszerűen legalizálva lesz.

Folyamatosan váltják ki az emberi munkaerőt, ami egy emelkedő munkanélküliséget fog okozni, kb 50 %-ig, mert e felett már bedöntenék a rendszereket az emberek.

....és akkor kell majd a fű, mert csendes, motiválatlan, elégedett állampolgárokat eredményez.

Sajnálom 😔

2021. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Remélem semmiféle kábítószer nem lesz legalizálva sosem:)
2021. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

.és akkor kell majd a fű, mert csendes, motiválatlan, elégedett állampolgárokat eredményez.


Sajnálom 😔


Az alkohol meg hangos alkeszeket. Látszik hogy semmit se tudsz semmiről.


Ahol legalizálták ott nem volt káros hatása. (Lassan már minden modern országban)

De mo. egy visszamaradott putri.


Pont ezért nem lesz legális, mert ennyire tudtalanok az emberek mint pl az itt válaszolók.


"Nem kell drog" Szerinted az alkohol mi? Élelmiszer?

Sőt alapélelmiszer.

2021. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!