Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaha lesz itt legalizálva a...

Valaha lesz itt legalizálva a marihuána?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy ezt megkérdezem, mert nem hittem benne, hogy bármi jó lehetne benne, aztán pl. Kanadában alig van epilepsziás beteg mert valamelyik kivonatával gyógyítható. Mondom, mi a faxx? Ilyet! Ha ezt ott tudják ide nem jön el az infó?


És csak a jéghegy csúcsa, mi van a szorongással? Legdepisebb ország, aztán pont itt nem legális, helyette vannak gyógyszerek.


Oksa, tény, hogy ha legalizálnák nem én lennék az első fogyasztó, biztos nem szívnám el, cigizni sem cigiztem soha. Még alkoholt sem iszok :D


Esetleg akinek több infója van erről privátba cseverészhetnénk.


2021. jan. 25. 08:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Aki itt a sok rohadt drogosról beszél, annak elmondanám, hogy csigolyadeformitásomra -ami ideget nyom-, annyi ópiát tartalmú fájdalomcsillapítót és rákbetegeknek való tapaszt kapok ORVOS ÁLTAL ENGEDÉLYEZVE, amennyiért az USA-ban bevinnének vagy a sittre vagy kábszer elvonásra. A tapaszhasználatom így is a rendőrség ellenőrzi. Most akkor beteg vagyok vagy én is egy rohadt drogos?

És szintén orvos mondta (igaz, ő még a normálisabb kategória volt), hogy a szklerózisomra meg kifejezetten jó hatással lenne a fű.

2021. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nos, ne forgasd ki a dolgokat, azért szeded, hogy bekábulj tőle, vagy más okból, ha mint esetedben is más okból történik az teljesen más.
2021. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a kábulat" miatt szedem.

Amúgy annak ellenére kábít, mert oda a fele szókincsem, néha itt is hibásan írok és rengeteget alszom.

De nem mindegy, hogy gyógyszerként vagy élvezeti cikként van valami legalizálva.

2021. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Valamikor biztos. Most már egyre több országban országban fontolgatják a marihuána legalizálást. pl.. Csehország, Lengyelország, Szlovákia, Ausztria stb..

Amíg a fidesz lesz hatalmon addig erősen kétlem, hogy ez be fog következni.

Legalizálnám a marihuanát, de igen komoly szabályokhoz kötném hogy kik szerezhetik be. Nekem például sokszor fájt a fejem egy idegig. Orvosról a másikhoz jártam, de senki nem tudott mit mondani rá, hogy mitől van és hogy mit tud rá ajánlani. El kezdtem utána nézni a neten és rá találtam a CBD olajra. Amióta ezt használom a fejfájás teljesen el múlt.

Ausztriából szerzem be. Az orvosok meg csak néznek hogyan lehetséges ez.

A mostani orvosok sajnos nem igazán hisznek a marihuána gyógyitó hatásában, pedig érdemes lenne foglalkozni vele.

Van egy ismerősöm aki epilepsziás és itthon a legjobb orvosokhoz járt, de nem tudtak vele mit kezdeni. Egy osztrák orvos ajánlotta fel neki a CBD olajat. Lassan 2 éve használja és az epilepsziás rohamok most már teljesen megszűntek neki. Teljes életet élhet. Az itthoni orvosok el ítélték ezt.

Tudom hogy a CBD nem egyenlő egy spangli el szívásával. de érdemes lenne meg fontolni, mert a amit Ausztriában árusítanak CBD olajat jobb a minősége meg magasabb a ható anyag tartalma mit amit az országban lehet kapni.

2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!