Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaha lesz itt legalizálva a...

Valaha lesz itt legalizálva a marihuána?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy ezt megkérdezem, mert nem hittem benne, hogy bármi jó lehetne benne, aztán pl. Kanadában alig van epilepsziás beteg mert valamelyik kivonatával gyógyítható. Mondom, mi a faxx? Ilyet! Ha ezt ott tudják ide nem jön el az infó?


És csak a jéghegy csúcsa, mi van a szorongással? Legdepisebb ország, aztán pont itt nem legális, helyette vannak gyógyszerek.


Oksa, tény, hogy ha legalizálnák nem én lennék az első fogyasztó, biztos nem szívnám el, cigizni sem cigiztem soha. Még alkoholt sem iszok :D


Esetleg akinek több infója van erről privátba cseverészhetnénk.


2021. jan. 25. 08:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Senkit nem érdekel a lepukkant füvesek kommentje.
2021. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 pedig az egyik legkeményebb van legalizálva, sőt támogatva, az alkoholol. Abból is a legolcsóbb, tényleg csak agysejtpusztításra való pálinka.
2021. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel a lepukkant füvesek kommentje.

ma 11:31"


Senki se érdekel egy tudatlan alkesz fideszes kommentje

2021. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmad sincs kivagyok te bongyoros füves.
2021. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Senkit sem érdekel a oktondi fülesbaglyok kommentje.


Kivéve énemet, mert minden érdekel. Egyébként a cigi is drog, nikotinfüggőségrt okoz, és ott konkrétan azért fizet aki cigizik, hogy köhögjön meg száraz legyen a bőre meg büdös a szája.


Én pl. 15 évesen energiaital függő voltam, vettem mindig a 1.5 literes kobrát meg 150 forintért a max-ot. Sőt egy zsák kalasnyikov energia italos dobozom volt, tán még most is megvan.


Azért szeretek kérdezőként írni mert nem pontoztok le, cserébe kapok 3 pontot és olyan tescos feelingem van, gyűjtöm a pontokat.

Fun fuck -t : nem pontozok le senkit és direkt rosszul írtam a mondatban található második szót.

2021. jan. 25. 12:58
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"

Fogalmad sincs kivagyok te bongyoros füves."


Már hogy ne tudnám.


Egy senki.

2021. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az utcára nem mehetsz ki este, mert vadásznak rád a rendőrök, meg helyeket záratnak be rendőri segítséggel, mert nem szimpatikus a tulaj. Ez nem ellenérzést vált ki a társadalomból, hanem elismerést, sőt, még keményebb kezű fellépést követelnek. Erre akarsz legális füvezést? A magyar ember szívesen látná a saját gyerekét börtönben egy füves cigiért, ne vicceljünk már.
2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem lesz iylen.
2021. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsére nem lesz ilyen...

A sok füves majd betépve csinálja a hülyeségét... akinek ez kell menjen el hollandiába...

2021. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, egy részeg ember teljesen oké, egy beszívott már nem.

Márpedig egy részeg 100X rosszabb mint egy betépett.


De ezt az elkeszek soha se fogják felfogni.

Engem nem érdekel ha valaki iszik.

Akkor az elkeszeknek miért fáj az ha valaki füvezik?

Úgy se tudtok érrzelmes magyarázatot adni ne is próbálkozzatok.

2021. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!