Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki mit gondol? Ki nyitnak...

Ki mit gondol? Ki nyitnak február 1 től az iskolák?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, mert akkor megtanítanak az igekötők helyes használatára, amit általános iskola alsó osztályában tanul az ember.
2021. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem valószínű.

Sajnos szerintem még legalább egy hónap.

2021. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj le maradt, de ne aggódj tudok helyesen írni, és ha csak azért írtál ide, hogy ebbe bele köss, akkor legyszives legközelebb ne fáraszd magad ezzel!
2021. jan. 25. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Orbán valami olyasmit mondott hogy amíg nincs meg a kellő átoltottság addig nem.


Én is azt mondanám hogy nem valószínű, nem csak emiatt, több okból is.

2021. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, fel sem fogtad az első kommentet. Mi maradt le? :D Nem tudsz helyesen írni, de aggódsz, hogy kinyitnak az iskolák. Pedig rád férne a tanulás :D
2021. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Csak a végzősöknek
2021. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinyithatnak!
2021. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Vagy akkor lesz lazítás, ha drasztikusan csökken a napi fertőzöttek száma vagy akkor ha már beoltottak kellő mennyiségű veszélyeztetett csoportba tartozó személyt.

Tehát ha az oltást várjuk akkor legalább egy, kettő hónap. Mondjuk az iskolákat szerintem előbb megnyitják.

2021. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!