Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelent az, hogy az ügyésze...

Mit jelent az, hogy az ügyészek szubjektívek?

Figyelt kérdés

A multkor az ügyvédem megkérdeztem, hogy Debrecenben rendesek az ügyészek, mert Békéscsabán nem egészen.


Azt mondta, hogy Debrecenbe szubjektívek.


Ez akatt mit értett, hogy Drbrecenbe szubjektívek?


Nem akartam megkérdezni tőle, mert lehet, hogy kicsit hülyének nézett volna, hogy nem tudom mi a szubjektív szó, azért itt kérdem.



2021. jan. 28. 21:32
 1/10 A kérdező kommentje:
*alatt
2021. jan. 28. 21:33
 2/10 anonim ***** válasza:
szubjektív = nézőpont kérdése
2021. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt is az ügyv3dtől kérezd. A másik kérdésex alatt már megírtad, higy rájöttél arra, hogy itt nincsenek joghoz értők. 😂😂😂
2021. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fsms ***** válasza:
Kb annyit fed , hogy a vádindítványt nem mindig tények alapján hanem pofára írják, ki szimpatikus ki nem.
2021. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt jó, hogy írtad.

Van egy büntetőperem Békéscsabán és igen pofára mennek.


Majd a tárgyalóban fogom is mondani, hogy az ügyészség "pofára" csinálja ezt velem, mert nem is rablás igazából.


Azt majd esetleg kapok egy kis pénzbírságot a kis csúnyaszóért.

2021. jan. 28. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:

5: Bámulatos a naívságod....! Kb. egy ötévesé... :)))))


A tényállást kőkeményen a BTK alapján állapítják meg - a tárgyalóban te már hiába hepciáskodsz! LEgfeljebb súlyosbító tényezőként veszik figyelembe, hogy nemhogy megbánást tanúsítanál, még az ügyészséget vádolod...


LOL

2021. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor az ügyvéd ismerősöm, aki 15 éve csinálja és csak büntetőzik, rendőrségre, bíróságra jár, akkor Ő miért mondta a múlthéten nekem, olvasva a vádiratot, hogy ez nem rablás?


Hadd ne írjam mi, mert ismeritek már az ügyemet.

2021. jan. 29. 13:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ööö... most akkor itt okosabb embert keresel, mint az ügyvéd ismerősöd??? szerinted jogászdoktorok járnak ide tanácsot adni? :-DDD
2021. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De legalább, ha nem ismeritek pontosan az ügyet, hogy mi hogy volt velem aznap este, nem láttátok a vádiratot, akkor ne mondjátok már meg, hogy igenis Levike, te rablást követtél el.
2021. jan. 29. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az ügyészek szubjektívek. Az a dolguk, hogy bizonyítsák bűnösséged. Sokszor még akkor is, ha nem követtél el semmit. Majd a védelem dolga lesz a tárgyaláson bizonyítani az ellenkezőjét.
2021. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!