Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetèrtetek azzal,hogy sok...

Egyetèrtetek azzal,hogy sok gondnokság alatt lèvő szemèly nem mehet szavazni?

Figyelt kérdés
Azèrt tettem föl ezt a kèrdèst,mert elkèpzelhető,hogy engem is korlátozó gondnokság alá fognak helyezni.Ezt az egèsz eljárást èn kèrtem,mert egyszer nagyon lehúztak pènzzel a ,,szeretteim".Most van folyamatban a per,ès az elmeszakèrtő dönti el,hogy mehetek-e szavazni.Èn èlnèk a választás lehetősègèvel.Olvastam,ès nèztem műsort is a sèrült emberek jogfosztásárol,ès tudom sokan nem èrtenek egyet a választójogban törtènő korlátozásokról.Őszintèn,ha ez az egy gondom lenne,akkor boldog lennèk, de azèrt èrdekel a tèma.Sok pszihiátriai betegről hallottam,aki tájèkozott,ès olyanról is,aki egèszsèges,ès semmihez nem tud hozzászólni.Mi alapján döntik el ki a szavazókèpes?

2021. febr. 2. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Soros? Brüsszel? Migráns? Nincs? Akkor szavazhatsz. Van? Akkor ne szavazz és ne nézz több M1-et.
2021. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem támogatom őket.Nem kell migráns.
2021. febr. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!