Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A börtönbe rendesebbek lesznek...

A börtönbe rendesebbek lesznek az őrök velem, ha odakerülök?

Figyelt kérdés

Rablás bűntett és lopás vétség vádolási ügy miatt, ami mint halmazat, akár 10 évre is lecsukhatnak, de az ügyész 3 év 6 hót-t és 5 év közügyektől eltiltást kért, ha előkészítő űlésen teljeskörű beismerő nyilatkozatot teszek, valamint lemondok a tárgyaláshoz való jogomról.


Az előkészítő és már majdcsak egy éve volt.


Azonban én nem ismertem be semmit, mert nem követtem el, nem hogy előkészítőn, végig a tárgyalásokon se. Egy hónapon belűl ítélet várható az ügyemben.


Tekintettel arra, ha a bíró is egyetért az ügyésszel, hogy -szerinte- rablást és lopást követtem el, akkor biztos elítél letöltendőre, de mivel nem ismertem el ezért nem 3 év 6 hó lesz, de nem is 10 év, hanem max egy fél évvel toldja meg, ad 4 évet.


Ekkor én fellebbezek és megy a törvényszékre az ügy ami már jövőre várható, ha azok helybenhagyják, akkor sajnos nincs más választás, ha jön a behívó be kell vonulni a börtönbe. Akkor bemegyek, mert ha nem, tisztában vagyok minden következményével.


Ha viszont bemegyek időpontra és nem kések, jó magaviseletet tanúsítok bent végig és normális leszek, akkor gondolom 2/3 letöltés után szabadulok. Sőt munkát is vállalok.


Kérdésem:

A leírtak alapján, ahogy most írtam, hogy rendes leszek, munkát vállalok valamint mindenbe együttműködök, akkor az őröknek is van egy kis jóindulatuk vajon?

Valószínüleg nem kiabálni keményebb hangon beszélnek majd velem, hanem kicsit nyugodtabb hangon mint a nem jól viselkedő rabokkal?

Vagy ugyanúgy senki nem leszek nekik?



2021. febr. 9. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek volt nálad az eszköz, amivel lefújtad az embert? Ha tényleg nem te loptad el a 180 ezret, akkor biztosan nem ártottam volna annak, aki megmarkolt és megfenyegetett. Inkább ott maradtam volna és rendőrt hívok.
2021. febr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 qkker1 ***** válasza:
100%

"Azért hagyom itt ezt a kategóriát, mert nem kapok hasznos válaszokat, "


Nem levike, te nem azért hagyod itt, hanem mert bekasztliznak végre, és nem fogsz tudni netezni!

2021. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Tomcat te vagy az kanadában??? Xd
2021. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!