A tanúnak végig bent kell lennie a tárgyaláson?
Figyelt kérdés
Beidéztek tanúnak, és az érdekelne, hogy csak annyi időre kell-e bemennem míg elmondom, hogy mi történt, vagy az egész tárgyalás alatt bent kell ülnöm és megvárnom az ítélethozást is.febr. 17. 08:06
1/3 anonim 



válasza:





nem kell bent ülni, ha szólnak akkor kell csak bemenni, utána meg ki
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
febr. 17. 09:06
3/3 anonim 



válasza:





Nem. Téged beidéztek, a bíró kihallgat és közli, hogy köszöni szépen a megjelenésed, viszontlátásra. Ebből neked le kell vágni, hogy ennyi volt és el kell menned. A vádlott van elejétől a végéig ott, ha nem mondott le a tárgyalásról és ő mindent lát hall elejétől végéig.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!