Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az autósoknak miért van joguk...

Az autósoknak miért van joguk más egészségét veszélyeztetni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 13:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
54%

“ Nem tudom a válaszodnak mi köze az idézett mondathoz.”


Csak annyi, hogy te sem vagy annyira zöld mint hiszed. Kis gondolatébresztő.

2021. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

"Csak annyi, hogy te sem vagy annyira zöld mint hiszed."


Éppen ezért lenne duplán jó a javaslatom, mert nekem is bűnhődnöm kéne a környezetszennyezésért.

2021. febr. 23. 15:42
 23/42 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy csak nézőpont kérdése, kinek mi az igazságosabb. Számodra az tűnik igazságosnak, hogy nem szívod más kipufogófüstjét, másnak az, hogy nem tiltod meg neki hogy autót használjon.

Az ideális valahol középúton lenne, ahol nem eltörlik az autós közlekedést, hanem korlátozzák és/vagy kevésbé szennyező megoldásokat találnak ki. Ami egyébként folyamatban van, elég sok tekintetben folyamatosan fejlődik az autóipar a környezetbarátabb megoldások felé, csak az ilyesmi nem egyik napról a másikra történik. Évek, de inkább évtizedek, mire globálisan érdemi változás lesz.

2021. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
(Amúgy a 17-es válasz számomra azt sugallja, hogy az autósok nem fürdenek és nem mosnak. De biztos csak velem van a baj, ha ilyen abszurd következtetést vontam le belőle.)
2021. febr. 23. 15:44
 25/42 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező!

Senki nem fog pisztolyt a fejedhez,hogy forgalmas városi út mellett lakj.


A külvárosi/belvárosi/elővárosi életnek is megvannak a hátrányai és előnyi.

2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

"Számodra az tűnik igazságosnak, hogy nem szívod más kipufogófüstjét, másnak az, hogy nem tiltod meg neki hogy autót használjon."


Elég szubjektív igazságérzete lehet annak, aki az utóbbit tartja igazságosnak. Bár biztos vannak olyanok is, akik azt tartják igazságosnak, ha nem tiltják meg neki a fáradtolaj Dunába öntését.

2021. febr. 23. 15:48
 27/42 anonim ***** válasza:
77%

Nem kötelező fürdeni. Feltalálták a zuhanyt is, 3 perc alatt végzel, negyede annyi vízből és energiából mint a fürdésnél.


Vagy pl. Én nem fűtöm az egész házat folyamatosan 23 fokra, hanem csak a főbb tartózkodási helyeket 20-ra, annyiban már jó, éjszaka meg 17-18 fok elég.

Ismerek sok olyan környezettudatos embert, akinek az egész ház konstans 23-24 fok kell hogy legyen.

2021. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
54%

"Elég szubjektív igazságérzete lehet annak"

Neked is az van, hisz te sem az ellen ágálsz ami számodra is kényelmet jelent, hanem csak az ellen ami nélkül te megvagy, és csak másnak kényelmes.

2021. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

"Neked is az van, hisz te sem az ellen ágálsz ami számodra is kényelmet jelent, hanem csak az ellen ami nélkül te megvagy, és csak másnak kényelmes."


Nem, én ugyanúgy ágálok a többi dolog ellen is, csak az autósok okozzák a legnagyobb kárt. (Még akkor is, ha ők ezt tagadják, és szerintük egy emberi fing több kárt okoz mint egy autó teljes éves kibocsátása.)

2021. febr. 23. 15:55
 30/42 anonim ***** válasza:
54%

"Nem, én ugyanúgy ágálok a többi dolog ellen is"

Nem úgy néz ki.


"csak az autósok okozzák a legnagyobb kárt."

Bizonyíték?

2021. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!