Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom megoldani a...

Hogyan tudom megoldani a hazajutást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy egy ismerősömet el kell hoznom majd Sopronból Győrbe.

Ausztriába él és dolgozik, de családi okok miatt haza kell utaznia.

Este 11-kor érkezik majd Sopronba, tömegközlekedéssel nem tud hazajutni.

Van lehetőség kérvényezni valahol valami igazolást, hogy okkal leszünk úton? Vagy csak a remény marad, hogy nem jön rendőr?

Köszi a válaszokat előre is.

(Munkája miatt nem tud korábban jönni)



2021. febr. 28. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha tud, kérjen papírt a munkáltatójától. Még ha nem is magyar, sokkal könnyebb azzal lerendezni egy vitás esetet.
2021. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

“ Van lehetőség kérvényezni valahol valami igazolást, hogy okkal leszünk úton? Vagy csak a remény marad, hogy nem jön rendőr?”


A határátkelőknél is ott vannak most, nem?


Igen, kérjen valami írásos papírt a cégtől...

2021. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak telekocsik érdemes lenne azt is megnézni.


Attól, hogy neki van igazolása az rá vonatkozik és nem rád. Majd azt mondják miért nem úgy indult el, hogy elérje. Egy csatlakozást...

2021. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki lesz papírja, nekem mint sofőrnek nem lesz papírom, amivel igazolni tudom, hogy miért leszek az utcán.
2021. febr. 28. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

ez ellen nem tudsz tenni, csak bízol benne, hogy nem igazoltatnak. kizárólag munkavégzés vagy munkából a tartózkodási helyedre mehetsz, ha erről van igazolásod, semmi mást nem fogadnak el.


keresni kell valami taxist, lehetőleg ismerőst és akkor lehet olcsón megússzátok. ismerősöméket reptérről hozták haza 40ezer Ft-ért éjfélkor kecskemétre...sok dögevő kihasználja, hogy a 8 óra után érkező repülőjáratokhoz a vidékiekért senki nem mehet, csak a hivatásos személyszállítók.

2021. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megállítanak akkor azt mondod, hogy szarul van és orvoshoz viszed.
2021. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!