Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatalosan milyen papír kell...

Hivatalosan milyen papír kell a régi munkahelyről hogy az újnál kezdeni tudjak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem kaptam meg semmilyen kilépő papírt, azt mondták feladták postán, sose ért ide, biztos elveszett, őket nem érdekli.


Nulla papírral tudok kezdeni máshol? Én csak annyit tudok hogy a tb kiskönyvet kitudnak állítani újat de egyéb kilépő papírokra szükségem lesz?


Még nem találtam új munkahelyet de szeretnék előre tájékozódni mert szerintem ezektől semmi papírt nem fogok már kapni, nem váltunk el békésen mert nem voltam hajlandó aláírni a fizetetlen szabadság kérelmet.


2021. márc. 20. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tb-kiskönyv, munkáltatói igazolás, tartási kötelezettség igazolása. De le tudod nyilatkozni, hogy nem adtad le, így a munkáltató nem vonható felelősségre, ha pl nem folytatja a letiltást
2021. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

TB kiskönyvet tuti ki tudnak állítani újat, tartási nincs, de a

"munkáltatói igazolás" az mi? Enélkül majd nem tudok máshol kezdeni tehát akkor erősködjek a régi munkahelynél?

2021. márc. 20. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

semmiféle papír nem kell a régi helyről mert akkor hogy kezdene valaki mondjuk másodállást, ha a régit ott se hagyja és az evidensen nem ad ki semmit (mert nincs felmondás)?


Akkor mit adnék le az új helyen?

Meg mi van akkor ha csődbe megy a cég, és a csődbiztos adja ki a kilépőket fél év leforgása alatt? akkor addig nem kezdhetek sehol?

2021. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!