Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A parkban a magukat mutogató...

A parkban a magukat mutogató szatírokat miért ítélik börtönre a neten magukat kéretlenül mutogatókat miért nem?

Figyelt kérdés
Ha egy szatír garázdálkodik valahol ott a rendőrség azonnal nagy erőkkel kimegy és nyomoz, ha én feljelentek valakit mert neten nekem kéretlenül mutogatja az intim részeit miért tojik rá a rendőrség? Pedig semmi különbség a két cselekmény között.
2021. márc. 22. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
És a magukat pénzért áruló és magukról pénzért képeket küldő nők miért nem kerülhetnek fel egy szégyenfalra? Én pl. azért díjazom a Napiszar.com és a hozzá hasonló bátor oldalakat, mert ha oda felkerül valaki, az örökre rajta is marad. Olyan mint egy szégyentábla.
2021. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs annyi kapacitása a börtönöknek. Egyébként én is büntetném, de elég lenne pénzbírság + közszemlére rakni a fotóját, nyilván névvel és a micsodajat csak akkor látnád ha ranyitsz a profiljára, azt hisuem elég visszatartó erő lenne.
2021. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert komoly különbségek vannak. A parkban mindenki és akárki, akár egy rakás gyerek szeme láttára történhet a dolog.

A neten meg eleve ha nem tetszik, egyet kattintasz és kész. Élőben ez sem működik.

2021. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2# Egyetértek.


3# Neten is simán történhet gyerek előtt a dolog.

2021. márc. 22. 17:06
 5/16 A kérdező kommentje:

"És a magukat pénzért áruló és magukról pénzért képeket küldő nők miért nem kerülhetnek fel egy szégyenfalra? "


Ezek a nők szexoldalakon hirdetik magukat, ahol direkt ez a téma megy. Még a farok mutogatók nem szexoldalakon csinálják ezt, ez a különbség. Egyébként a napiszar jó lenne erre ha nem lenne rajta óriási kettős mérce, mert csak a nőket szívatják ezzel, egy pasit se láttam még ott aki ilyenért kikerült volna.

2021. márc. 22. 17:08
 6/16 anonim ***** válasza:

"Neten is simán történhet gyerek előtt a dolog."

Ami ott is igen súlyos bűncselekménynek számít.

2021. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként a napiszar jó lenne erre ha nem lenne rajta óriási kettős mérce, mert csak a nőket szívatják ezzel, egy pasit se láttam még ott "


Talán ez azért, van mert pasiból sokkal kevesebb ilyen van nem gondolod?. De a nők ezt már üzletszerűen csinálják lásd: onlyfans, instagram,stb. Sajna egy csomó felület van az interneten, ami biztosítja számukra a nők számára a "netqrválkodást".

2021. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Talán ez azért, van mert pasiból sokkal kevesebb ilyen van nem gondolod?. "


Férfiakra meg más dolgok jellemzőek amik a nőkre nem és ez mégse kerül ki napiszarra. Pl a nők nem csinálnak olyat hogy össze vissza linkelgetik fűnek fának a vaginájukat. Igen van kettős mérce, valószínűleg azért mert a napiszart is ez a trash férfi réteg szerkeszti holló a hollónak meg nem vájja ki a szemét.

2021. márc. 22. 17:57
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

#8 Hát, én azért sokkal kevesebb férfiről tudok jelenleg aki a testéből él, nőből viszont egyre többet ismerek. Persze ez ma már egyre elfogadottabbá válik a társadalom számára, hogy a nők qrválkodnak, mert ők megtehetik.


Régen az ilyesmit azért szégyellni kellett, ma viszont már égen-földön megy a qrválkodás és az internetnek hála egyre több terület van biztosítva erre a nők számára. Ilyenek az Instagram modellek is például, de még vagy ezer példát fellehetne erre hozni.

2021. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9# Neked mi közöd van hozzá hogy ki miből él? Ez nem törvénysértő, viszont ha valaki idegeneknek mutogatja az intim részeit kéretlenül igen.
2021. márc. 22. 18:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!