Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Haverom feljelentett két hete...

Haverom feljelentett két hete drogozásért. Füvezésért pontosabban. A rendőrök kb mikor fognak vizelet mintát kérni? Mi a nyomozás menete? Ha nincs bizonyitéka akkor is vesznek tőlem vizeletet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

beszélj ügyvéddel!

Ez komolyabb dolog annál, mint hogy innen kérj tanácsot!

2021. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy le tudsz lépni a színről addig amíg kiürül...
2021. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Király haverjaid vannak.
2021. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bamög levi, tegnap írtunk mit a fene van veled?

Mondtam keressél meg, hagyd azt a hulye haverodat.

2021. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Bármikor jöhet az idézés, de kb 1 hónap szokott eltelni a feljelentés időpontjától. Ami fontos hogy ha előtte 2 hétig nem szívsz, akkor a teszt ugye nem mutatja ki. Viszont nem vagy köteles vizelet mintát adni!! Viszont ha van bizonyíték, vagy szembesítésen ellened vallanak, akkor ha megtagadod a vizelet adást - akkor vért vehetnek. Viszont a vérvétellel jobban jársz, mert azzal csak 3 napig tudják kimutatni. Tehát igen. Ha olyan helyzet adódik érdemes megtagadni a vizelet adást (akármivel is fenyegetnek) mert a vérvétel csak 3 napig tudja kimutatni. Így meg lehet úszni.

Viszont ha ő egyedül jelentett fel, és nincs más aki mellette tanúskodna (hogy látott téged pl szívni) és sima fogyasztó vagy (tehát nem az áll fenn hogy tovább adtad bárkinek) akkor jó eséllyel idézést se kapsz. Ilyenekkel ugyanis nem nagyon foglalkoznak.

2021. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Először neki kéne bizonyítani hogy füveztél. Normálisabb rendőrök az ilyet kiröhögik. Én meg a helyedben agyonverném.
2021. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Köcsög egy haverod van, én sem élek fűvel, de nem köpnék be senkit, (már ha a droghasználata nem jelent veszélyt a környezetére).

Magyarországon nincs feljelentési kötelezetség, így a haverod egy gerinctelen genny.

2021. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 árokpart ***** válasza:
100%
Önmagában a fogyasztással semmi zűr nem lehet ha nem találnak nálad akkor nem tudnak mit csinálni.
2021. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy 3 hónapig is kimutathato a fű. 1éve sokat füveztem, de most 1x ujra szívtam. Viszont nem vagyok függője a szernek.

Haverommal egy csajon kaptunk össze és bosszúból most ellenem megy ezzel..

2021. márc. 27. 11:36
 10/16 árokpart ***** válasza:
100%
Ha ki is mutatható ha fizikálisan nem birtoklod akkor mit tudnának tenni. Ez olyan, hogy pl. ha iszol az is kimutatható.
2021. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!