Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyi felvételen az...

Munkahelyi felvételen az látszik, hogy elraktam egy drága (470 ezres) eszközt, de valójában nem tulajdonitottam el leltár volt és mikor számoltunk, már akkor sem volt meg... Feljelent a munkahelyem mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sztori, műszaki üzlet, leltár amíg zárva vagyunk.... Elértünk ehhez az eszközhöz kolléga ki pakolta számolta én meg arrébb raktam magam mögé Namost ez a felvételen úgy látszik, hogy én azt elraktam... Jelentettük a hiányt. Ma hívták a HR-rol, hogy holnapi napon mindenképpen számítanak a munkámra be kéne mennem.... Namost bentről írt egy kolléga, hogy mi a helyzet, és hogy engem gyanúsítanak. Majd holnap kiderül. Ha fel jelent a munkahelyem mire számíthatok? Mert kollégám azt mondta, felvételen tényleg úgy látszik mintha el tennem.... De ez egyszerűen nem igaz..... Most teljesen stresszben vagyok, hogy egy ilyen kis felbontású felvétel alapján le fognak ültetni 1-3 évre?

2021. márc. 31. 20:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vizsgáljátok ki a helyszín teljesen, téged meg zsebeltessenek ki teljesen, rakjanak ki az utcára amíg meg nem találják (azért kell ez, hogy tudják amíg keresték, te nem tartozkodtál bent, így tudni fogják, hogy nem loptad el)
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Lassan egy hete volt, hogy leltár volt, elvileg most néztek vissza a felvételt...és ebből jött le, hogy én vagyok, ha aznap pakoltatnak ki és nézik at a cuccaim amibe simán belementem volna tekintve nem loptak semmit akkor lett volna értelme, most csak ez a felvétel lesz amin elvileg az látszik, hogy nálam van, nekem meg semmin nincs, hogy bizonyítsam az ellenkezőjét. :/
2021. márc. 31. 20:54
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
72 óra után már nem fognak kiengedni. Szükségállapot van a járvány miatt. Magyarul rendkívüli jogrend. Ilyenkor statárium van, azaz azonnal ítélő bíróság. Gyorsított eljárásban fognak elítélni, ennek különlegessége hogy gyorsított eljárásban kizárólag a terhelő bizonyítékokat kell figyelembe venni.
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Basszus ez igaz? :/ Hát ennek nagyon örülök, csak nem tudom, hogy ha nincs nálam a hiányzó cucc és nem is volt soha, ergo máskor tűnt el és nem került elő, tényleg egy alacsony felbontású felvétel elég ahhoz, hogy rám verjek? :(
2021. márc. 31. 21:06
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz, csak szivat a 13-as
2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen jól szórakozik a nyomoromon :/. Köszönöm 15-ös a felvilágosítást.
2021. márc. 31. 21:41
 17/24 Fsms ***** válasza:
100%

Nem hívnak rendőrt, nem visznek be. Nyugodj meg, mond el nekik mi történt.

Ha rendőrt akarnak hívni, hívjanak. Semmit sem fog csinálni, mivel a bizonyíthatóság nem áll fent.

Max tesznek feljelentést, de azt is ismeretlen tettes ellen fogjak tenni, ha megteszik.

2021. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Ezzel nyugtatom magamat én is....


De nem tudom, tudom milyen gany a kamera bent és mi latszodhat rajta.... De ha még úgy is látszik amit azért szeretnék majd én is megnézni...ha tényleg nincs nálam az eszköz sem bármi ami ahhoz tartozik...mivel tényleg nincs közöm hozzá. És feljelentenek fogalmam sincs mivel tudnám bizonyítani az ártatlanságom..

2021. márc. 31. 21:59
 19/24 Fsms ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mi van a felvételen, nekik azt kell bizonyítani, hogy kivitted az áruházból.

A bizonyítási kényszer nem rajtad van hanem a cégnek kell bizonyítania, illetve a rendőrségnek a lopás tényét, hogy te követted el.

Nyugi nem eszik ilyen forrón a kását. Fontos, hogy ne írj alá semmit.

2021. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Bevisznek azonnal előzetesbe és ott leszek 72 órát legalább?"


Dehogy. Mire fel tennék?

2021. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!