Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyi felvételen az...

Munkahelyi felvételen az látszik, hogy elraktam egy drága (470 ezres) eszközt, de valójában nem tulajdonitottam el leltár volt és mikor számoltunk, már akkor sem volt meg... Feljelent a munkahelyem mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sztori, műszaki üzlet, leltár amíg zárva vagyunk.... Elértünk ehhez az eszközhöz kolléga ki pakolta számolta én meg arrébb raktam magam mögé Namost ez a felvételen úgy látszik, hogy én azt elraktam... Jelentettük a hiányt. Ma hívták a HR-rol, hogy holnapi napon mindenképpen számítanak a munkámra be kéne mennem.... Namost bentről írt egy kolléga, hogy mi a helyzet, és hogy engem gyanúsítanak. Majd holnap kiderül. Ha fel jelent a munkahelyem mire számíthatok? Mert kollégám azt mondta, felvételen tényleg úgy látszik mintha el tennem.... De ez egyszerűen nem igaz..... Most teljesen stresszben vagyok, hogy egy ilyen kis felbontású felvétel alapján le fognak ültetni 1-3 évre?

2021. márc. 31. 20:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
No de ha a felvételen az látszik, hogy magad mögé rakod a polcra, akkor az hogyhogy nem látszik, ahogy onnan visszarakod a dobozába, amiképpen azt itt leírtad egy korábbi kommentedben? szelektál a kamera? csak azt veszi fel, hogy elrakod, azt már nem, hogy vissza?
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Hát öcsém, ezt beszoptad!
2021. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Valami update?
2021. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!