Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igazából van bármiféle bizonyí...

Igazából van bármiféle bizonyíték Harvey Weinstein ellen, azon kívül, hogy több tucat nő megvádolta?

Figyelt kérdés
Lett konkrét bizonyítékokkal alátámasztva valamelyik eset? Esetleg ismert be valamit?
2021. ápr. 19. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem volt de mivel több mint 80 nő vádolta meg, nem volt mit tenniük. Ez nem olyan mint amikor 1 mond valami 1 meg mást, ez 1v80.
2021. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez annak tipikus esete, mikor tudjuk hogy bűnös, csak nem tudjuk bizonyítani.
2021. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján lett elítélve?
2021. ápr. 19. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
80 ember vallomása alapján? Ugye te sem gondolod hogy mind a 80 hazudik?
2021. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Ez annak a tipikus esete, amikor a karrierjéért akár 80 nő is képes széttenni azon a bizonyos kanapén, aztán meg sírnak-rínak mint a fürdős q...ák. Leginkább az fáj ennek a 80-nak rettenetesen, hogy most már az víz sem mossa le róluk, hogy valóban q...ák voltak. Na ez a ciki, nem a faláb...
2021. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincs semmi más bizonyiték. Szánalmas az egész. Az a 80 nô hazudik. Olvastam egy Amerikai oldalon hogy mindegyiknek fizettek a kitalált történetért. Az egész egy megrendezett színjáték hogy börtönbe küldjék.
2021. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 Nem tartom helyesnek, hogy egy bíróság elítél azért valakit, mert azt X ember állította. Ez nem bizonyíték. Főleg egy ilyen híres ember esetében, akinél igenis fenn áll a kockázata annak, hogy többen összefoghattak ellene. Nem állítom, hogy nem bűnös, de azt sem, hogy az.

Ez olyan mintha egy vitában annak lenne igaza, aki hangosabban mondja...

2021. ápr. 19. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy évekkel korábban történt nemi erőszakra aligha lehet bármilyen konkrét bizonyítékot találni. Mint ahogy arra se, hogy nem erőszak volt. 80 ember ellenében nemigen lehetett felmentő ítéletet hozni, főleg nem a metoo-cirkusz közepén.
2021. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8


Na ez egy jó precedens. Tegyük fel én egy milliárdos rendező/színész akárki vagyok. Megharagszom a kollégámra és fizetek elosztva 1 millió dollárt 50 nőnek azért, hogy azt állítsák meg lettek erőszakolva. Biztos módszer egy ember likvidálására, csak pénz kérdése.

2021. ápr. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!