Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Sinopharm-al oltattam be...

Ha Sinopharm-al oltattam be magam és csináltatok antigén tesztet, azt elfogadják úgy mintha elkaptak volna a vírust?

Figyelt kérdés

Ugye a vakcina útlevél akkor is jó lesz az EU ban ha valaki elkapta a vírust. Én a kínai vakcinával vagyok beoltva, ha ezt az oltást nem fogadják el, de a második oltás után két héttel csinálok egy antigén tesztet, ez jó lehet arra hogy be lehessen jegyezni hogy át estem már a fertőzésen?


Illetve a második lehetőség ha nem nyújt ez az oltás elég védelmet és szándékosan keresek valakit aki át tudja nekem adni a fertőzést akkor is kaphatok igazolást? A kérdés komoly. Mivel ez jutott nem tudtam magam mással be oltani.


2021. ápr. 29. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elkaptam*
2021. ápr. 29. 20:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még ez a protokoll pontosan kidolgozva. Az is lehet, hogy mire odajutsz, addigra már utazhatsz ezzel az oltással is. Lehet teszthez lesz kötve, lehet kell vinned labor eredményt. Találgatni lehet egyelőre.
2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel bekerulsz a rendszerbe, h oltva vagy
2021. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bakker ahelyett, hogy 19ezerért csináltatna egy PCR tesztet, ilyen idióta kiskapukat keres 🤣
2021. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Munkaügyben járok külföldre. Vicces lenne havonta több PCR tesztet csináltatni.
2021. ápr. 29. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Azt se tudod, mi az az antigén teszt.
2021. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudom, csak hallottam róla. Az oldal azért van hogy kérdést tegyek fel. Tehát hogy kaphatok e EU vakcina útlevelet ha kínaival vagyok beoltva, az alapján hogy termel a szervezetem ellenanyagot? Tehát a vakcina útlevél kiállításakor tudják hogy én kínaival be vagyok oltva vagy nem..? Mert a legegyszerűbb ez lenne hiszen olyan mintha át estem volna a fertőzésen. Nem a magyar védettségi kártyára gondolok. Havonta 5ször kéne tesztet csinálni legalább így az eléggé kizárt. És az hogy munkaügyben utazhatok e még nem tudom.
2021. ápr. 29. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kínai és orosz vakcinákkal beoltottak nem kaphatnak EU-s oltási igazolványt - erről tegnap döntött az Európai Parlament. Ergo kínaival ilyet nem kaphatsz. A magyar kormánynak ezért kétoldalú megállapodásokat kell kötni minden országgal külön-külön, hogy az ilyen vakcinákkal beoltottak is szabadon utazhassanak. De hogy ezt melyik országgal fogják tudni megkötni, azt előre nem lehet tudni, ezért én a helyedben nem is alapoznék erre. Egyelőre ott tartunk, hogy mehetsz Szerbiába és Montenegróba. De jó neked...!
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem, a kérdésem az ha lesz elég antitest amit a kínai vakcina ad( nem tudom pontosan mivel vizsgálják) akkor kaphatok arról igazolást vajon hogy átestem a koronavírus fertőzésen? Nyílván nem mondanám el hogy be vagyok oltva bármivel is. Nem magyar védettségi kártyára gondolok. Hanem uniós igazolásra.
2021. ápr. 30. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nyílván nem mondanám el hogy be vagyok oltva bármivel is"


Nem tudod letagadni.

2021. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!