Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a vakcináknak csak "vészhel...

Ha a vakcináknak csak "vészhelyzeti engedélyük" van, akkor burkoltan ugyan, de miért köteleznek?

Figyelt kérdés

A jogi része érdekel, nekem az aggaályos. Ez nem "pártiság" kérdése, hogy valaki oltásellenes vagy oltáspárti, egyszerűen csak furcsa, hogy:

A jelenleg elérhető vakcinák nem kaptak olyan engedélyeket, amiket a klinikailag kitesztelt, kifejlett korábbiak kaptak, mondván, hogy nem volt rá idő, ami igaz is. Így csak vészhelyzetben és csak saját felelősségre adatható be.

De közben meg ezzel a diszkriminációval mégis mindenkit be akarnak terelni egy olyan dologba, amiért viszont semmilyen garanciát vagy felelősséget nem vállalnak.

Vagy ez így nem aggályos?



2021. máj. 18. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Tévedsz, más oltásoknál "nyílt" kötelezés van, már gyerekkorban beadják.
2021. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerűen túllihegitek ezt a témát, egy kis szuritól (oké, kettőtől) senkinek semmi baja nem lesz, viszont reális remenyt ad arra, hogy tényleg megszabaduljunk ettől a vírustól, ami az államnak is rendkivül fájdalmas gazdaságilag, meg mindenféle szempontból.
2021. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen egyet értek a kérdezővel és az 1,2,3-as hozzászólással.

Én ugyanezt próbáltam elmagyarázni telefonon a körzetimnek, és fel van háborodva, hogy mi az, hogy nem akarok oltást?

Krónikus progresszív SM-em van, és többszörös gerincproblémám. Ezekre ópiát tartalmú fájdalomcsillapítót és rákbetegeknek való tapaszt használok, a szkleróm nem kezelik, mert nem bírom a szteroidokat.

Szerintem ebben a városban nincs egy olyan orvos, akitől meg tudnám kérdezni, hogy a többi-itt fel nem sorolt gyógyszereimmel- hogyan is férne össze bármelyik vakcina.

Nem mintha aláírnám egy klinikán kívüli kísérleti fázisban levő anyag beadását.

És ugye se engem nem veszélyeztet senki, se rám nem kell vigyázni, mert szeptemberben lesz 6 éve, hogy nem járok ki az utcára. Csak olykor-olykor ha eszébe jut a körzetimnek, hogy kellene egy MR vagy vérvétel.

Szerintem veszek egy malacperselyt, mert valamibe csak kell gyűjtenem a PCR- és a gyorstesztekre. Gondolom, szükség lesz rá, ha orvoshoz kell menni.:D

2021. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%

11


A más oltások nem vészhelyzetiek és ezért kötelezőek!


Bírom ezt a fideszes hárítást!

2021. máj. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!