Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abbol jogi gondom, ha...

Lehet abbol jogi gondom, ha telepitek windowst, de nem irom be a kodot, s muködik ugyan de endszeresen kiirja hogy kétséges a jogtisztasága?

Figyelt kérdés

És pl. bekapcsolom a villamoson s meglátja ezt a rendőr.

(De jogtiszta s otthon megvan a kod ha nagyon akarom, csak jobban kellene

keresni)


2020. ápr. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Villamoson rendőr?

Amúgy meg nem hiszem, hiszen ha nem jogtiszta a windows akkor bizonyos szolgáltatások korlátozódnak rajta nem tudom mik de valami valahol nem lesz egy egész mint ha megvásároltad volna.

Amúgy létezik linux is netezni, szöveget szerkeszteni azon is lehet és nem kerül egy forintba sem.

Sőt ma már játékra is fogható a linux.

Szóval átlag felhasználasban ha csak nem kell valami spéci program kell, aminek nincs alternatívája, nem fut wine alól linuxon akkor felesleges a windowsal kínlódni 1 percet is...

2020. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert tökéletesen muködik, de állandoan kiirja hogy nem jogtiszta. De nem akarnék vacakolni linux telepitéssel miközben sose csináltam ilyent s lehet nem is muködne rajta az amivel foglalkozom. (Korábban egy linuxos gépre pl. nem tudtam feltelepiteni) És mégha lehet is, minek vacakolnék vele ha a meglevő tökéletesen muködik. Villamoson amugy láttam már rendőrt, sőt metron, trolin is. Az egész ugy jött elő mint kérdés hogy valaki - nem rendör - meglátta villamoson s beszolt hogy nem jogtiszta. Ennek persze nem lett következménye.
2020. ápr. 24. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező ne haragudj meg!

A windowsl által nyújtott szolgáltatásoka mint pl"nem akarok vacakolni..."

Azt ki kell fizetned!

Ha vacakolsz az meg ingyen van.

Tehát ha nem akarsz problémát főleg nem jogit akkor 3 opció van.

1. Megveszed, élvezed.

2. Nem veszed meg és titokban használod.

3. Más alternatívák után nézel.

Nincs arany középút.

Nyílván ahoz, hogy ebből valami problémád legyen nagy pech kell.

De egy német ismerősöm 5 évet űlt zene letöltés végett...

Mondjuk ott komolyabban is veszik ezeket a jogi dolgokat.

2020. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Le sem xarja ha meglátja a rendőr. Otthoni felhasználók 99%-a nem eredetit használ.
2020. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
irtam, hogy ki van fizetve. vagy a jogtiszta nálad nem ezt jelenti? (nem az utolsonak irom)
2020. ápr. 24. 21:37
 6/8 A kérdező kommentje:
ja most látom, magát a "jogtiszta" szót se vetted észre a kérdésben
2020. ápr. 24. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

De észrevettem!

Viszont a szerződési feltételeket ha elfogadtad gondolom el is olvastad...

2020. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor meg mást nem olvastál el, és nem tudod, hog ami jogtiszta, az ki van fizetve.
2020. ápr. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!