Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet egy ilyen elmeháboro...

Mit lehet egy ilyen elmeháborodott idiótával csinálni? Feljelentésnek van értelme, hogy legalább valami zsíros pénzbüntetést kiszabjanak rá?

Figyelt kérdés

Nyilvános rágalmazásról van szó,teljesen valótlan dolgokat állít a "drága".

Tudjuk,hogy bosszantásból teszi,de ő el is hiszi amiket állít,ráadásul elég kellemetlen helyzetbe hoz vele minket.Van értelme feljelenteni?


2010. aug. 24. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit kevés az infó.
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Minden gondolkodás nélkül,igen van! Csak legyen rá bizonyítékod!

Igen,sajnos én is találkoztam már ilyen emberrel,és csak sajnálni tudom az ilyet!!

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
Mivel semmi konkrétumot nem írtál, így érdemleges választ se várj!
2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem is ugyanezt csinálja. Remélem lesz rá bizonyítékom előbb utóbb és akkor meg tudom tenni a feljelentést. Sajnos komoly bizonyítékok kellenek, hogy eredményes lehessen a feljelentés.
2010. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz, de az ilyen hamarabb megunja és abbahagyja, ha ráhagyod és látja, hogy teljesen neutrálisan viselkedsz, mintha ugrasz rá és azt látja, hogy idegesít.
2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nincs értelme mivel te nem vagy jogi személy csak egy mezei köznép..


Innentől a büntetés a törvény szerint annyiban merül ki, hogy nyilvánosan elnézést kér tőled, amennyiben egyáltalán sikerül rábizonyítani a vádaidat.


Emiatt nem érdemes járni a hivatalokat...

Szal értelmesebb ha lexrod, egyébként sem értem mit számít neked, hogy ki mit gondol!


Akik melletted állnak azok veled tartanak jóban is rosszban is, a többi meg nem számít.

2010. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szarjátok le, hogy mit terjeszt rólatok, ha látja, hogy csak kiröhögitek, le fog állni vele.
2010. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ám,csak három év alatt már kellőképpen meguntuk,ő meg egyre durvább eszközökhöz folyamodik,a saját gyerekét sem kímélve...
2010. aug. 24. 15:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmire sem mentünk a rendőrséggel.....Ennyit róluk.Itt mindenki azt csinál amit akar.De ha én csinálnám ugyanezt vele,engem tuti elítélnének.....
2010. nov. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!