Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszálam alapjában véve...

A hajszálam alapjában véve vastag szálú, de a hajam lapos és zsíros. Sampon ami tényleg dúsít és tartást ad?

Figyelt kérdés
zsíros hajra.
2011. nov. 5. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A sampon tisztít. A hajhab tud dúsítani, meg a fodrász. L'Oreal Curl Power hajhab dúsítja, Schwarzkopf termékek is vannak kifejezetten dúsításra. A tartás meg hajlakk.
2011. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 6. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Wella volumennövelő samponja nagyon bevált! Nem szoktam megszárítani, és az enyém tök dús tőle. Pedig az én hajam inkább vékonyszálú. És zsírosodni sem zsírosodik annyira nagyon gyorsan. Ja, és az illata is isteni! Ha jól tudom, Rossmannban 999Ft 500 ml.
2011. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!