Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy nevezik ezt a jogban?

Hogy nevezik ezt a jogban?

Figyelt kérdés

Amikor egy illető támadólag lép fel valakivel szemben és fel akarja jelenteni/kihívni a rendőrséget, amikor az a valaki nem követett el semmilyen szabálysértést v. bűncselekményt, de az a bizonyos illető úgy érzi, azt hiszi, hogy igen...

Ez azért több, mint egyszerű tévedés, nem? Tehát hogy nevezik? És mit lehet tenni?



2021. jún. 2. 03:11
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Na mivan zaklató úr? Ha már fenyegetőzöl a másik kategóriában utána már ne félj.
2021. jún. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki a fenéről beszélsz

Leszel szíves a kérdésre válaszolni esetleg?

2021. jún. 2. 04:57
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy zavaros kérdés. És nem csak a jogban.
2021. jún. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatóság félre vezetése. :)
2021. jún. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

En talalkoztam egy ilyen hulyevel! :)


Kutyat setaltattam es jott egy ember cserkesznek oltozva. Ugy gondoltam egy cserkesz joban van a kornyezettel, azert nem hivtam magamhoz a kutyat, amugy sem problemas kutya.

Kutyanak furcsa volt a cserkesz felszereles ezert odament kicsit megnezni a dolgokat ... meg oda sem ert az emberhez, amikor elkezdett velem uvoltozni, elovette a mobiljat es elkezdett fotozni - majd fenyegetozott, hogy hivja a rendorseget.

Nem erdekelt a figura baromkodasa ezert picit erejesebben elkuldtem a hegy naposabbik oldalara, erre tenyleg elkezdte hivogatni a rendorseget :))) Kinn a termeszetben, a hegyteton! :)))


Vannak hulyek, nem kell az ilyenekkel foglalkozni ... zarad el!

2021. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. és 5. válaszadó, köszönöm a hasznos válaszokat :) igazából arról van szó, hogy pl. hobbiszinten szoktam üveget és aludobozt gyűjteni, errefel kijön valami senkiházi az ajtaján és közterületről (utcáról) akarna elkergetni, meg följelenteni mert összeszedem az aludobozt...ő már kidobta, neki nem kell, de nehogymá' más pénzt csináljon belőle...

Az első két válaszadó meg helyből kapta a mínuszt

2021. jún. 2. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Azta, ma már a csövesek is gyakoriznak? :D
2021. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszadó, mondd neked valamit a "Szedd Magad" akció?

Elég szomorú, ha nem.

Utak mellől is lehet ám aludobozt gyűjteni, nem a kukákat kell feltúrni érte.

2021. jún. 2. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:

#5, Én láttam rendőri intézkedést, mert a kutya megtámadta a gyalogost… a kutyán nem volt póráz.

A vérengző eb egy <1 kgos, tejfogakkal rendelkező yorki volt, aki farkcsóválva és játékmorgással megtámadta a lógó cipőfűzőt. Gazdi azonnal megfogta


A rendőr arcát látni kellett volna, ott és akkor megbánta, hogy ezt a pályát választotta. 😂

2021. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Téves bejelentés vagy feljelentés. Más neve nemigen van.

Ha az árokból szeded az aludobozt, ahhoz senkinek semmi köze, nyugodtan hívja ki a rendőrséget.

Kukából kiszedni és lomtalanításkor gyűjteni illegális, mert a kihelyezéssel automatikusan az elszállító cég tulajdonába megy át a dolog, tehát nem gazdátlan. Ezt a különféle cégek honlapján meg is írják.

2021. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!