Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mint zaklatás, ezzel feljelent...

Mint zaklatás, ezzel feljelenthet a rendőrségen ez a lány? És én őket?

Figyelt kérdés

Régen évekkel ezelőtt írogattam egy lánynak messengeren, de csak ilyeneket hogy szia mizujs stb.

Aztán volt egy nyilvános csoportban posztja amire privátban írtam neki, hogy téged meg könyebb átugrani mint megkerülni.

Erre azt írta, hogy majd küld kancigányokat. Mondom jó mentettem a beszélgetést mehetünk a rendőrésgre.

Ő meg ilyeneket írt, hogy én meg meg akartam erőszakolni az utcán és egy erőszakos ember vagyok. De én őt életemben nem láttam még személyesen.

Ezzel párhuzamosan elkezdett nekem irogatni egy cigányember, őt ignoráltam.



2021. jún. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megszabva ki miért jelenthet fel valakit. Hivatalosan a "kinevetnek a rendőrségen" sem játszik, elvileg azt is rögzíteniük kellene ha feljelentenéd anyádat mert megszült.


Tehát röviden: igen fel, hisz bárki feljelenthet bárkit.

Hogy elítélnének-e az más kérdés, de szerencsére nem tetted fel.

2021. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1, elítélik, reméljük… évek óta írogat ide, folyamatosan zaklatja a nőt, állandóan leskelődik utána
2021. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a kérdés nekem nagyon ismerős. szerintem már ki let írva egyszer
2021. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!