Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyet értetek az új elfogadott...

Egyet értetek az új elfogadott törvénnyel, amellyel a gyermekeket védik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen, maximálisan.
2021. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%

Bizonyos szempontból igen és bizonyosból nem.

Kell egy törvény a pedofilokkal kapcsolatban, de ne keverjék bele a melegeket. Most a kettőt sikerült nekik összemosni úgyhogy ez így ebben a formában nem jó.

2021. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Teljes mértékben. Meg kell védeni a gyerekeket a társadalmi normák lerombolását célzó ideiológiàktól.
2021. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Már csak abból is látszik, hogy szükség volt egy ilyen törvényre, hogy itt, a szexualitás kategóriában az utóbbi 1 évben lassan többsége van a homo- és bi kérdéseknek, mint a hetero- nak. Nagyon rossz tendencia!!
2021. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A pedofil ellenes részével maximálisan, sőt az a része szerintem még enyhe is, ha nem ugribugriznának a jogvédők a inkább pedofilokat kiherélni kellene.
2021. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Ugyanis a szocializációnak nagy szerepe van. Egy példa: Szereti valaki a sült skorpiót, vagy a lisztbogár-lárvát? Szerintem a többség nem. De ahol a gyerekek azt látják, hogy a szülők sült rovart esznek és szeretik, ott nagy valószínűséggel a gyerekek is szeretni fogják.
2021. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
43%

6-os. Ez részben igaz, de akkor mért van az hogy sok homofob családban igyan ugy vannak melegek. Nem egy kérdés van itt is fennt ahol a kérdezö fél bevallani a családjának mert kiraknál. Ők akkor hol látták ezt? Persze vannak esetek ahol a gyerekkori trauma nagy hatással volt az egyénre, de én szerintem az csak maximum felerősíti a genetikai hajlamot erre.

Csak azért mert ezt látta a tv-ben, otthon, valaki nem kezd el szerelmes lenni a saját nemébe. Ez nem ilyen egyszerű. Maximum annyi lesz hogy toleránsabb velük szemben.

Tiszteletben tartom a véleményed, csak épp nem értek vele egyet.

Én biszex vagyok, de nem tudnék neked olyat mondani ami miatt ez lettem.

Iskolában sose beszéltek erről, és akkoriban nem volt még internet szóval nem láttam ezt, és a tv-ben se emlékszem hogy láttam volna erre biztató müsorokat. De mégis ez van.

2021. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Pedofil résszel igen, a többivel nagyon nem. A gyerek nem hülllle, csak gyerek. Gyerek szinten kell hogy megértse az egyneműek kapcsolatát. Nem beszélünk róla, majd beszélnek egymás között, aminek rosszabb hatása lesz, mintha beszélnénk róla. Ráadásul, amit gyerektől tiltanak, az sokkal jobban érdekli, miért is tiltják. A gyerekek között fog terjedni sok sületlenség a homoszexualitásról.
2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

A 6 nak teljes mèrtékben igaza van.

A gyerek példàt követ.

2021. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A melegedés a pedofília előszobája. Ez tudományos tény.
2021. jún. 16. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!