Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire elfogadott a Drag kultúra? -Meleg Kérdés-

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi hetekben elkezdtem nézni a Rupaul Drag Race és nagyon elkezdett érdekelni a téma. És nagyon örülnék ha egy DragQueen írna egy privát üzenetet és tudnánk egy picit beszélni. Nagyra értékelném.

#meleg #RuPaul #Drag community
2020. máj. 17. 22:27
 1/9 A kérdező kommentje:

1-nek válaszolnék! Nem tudom hogy tudsz-e rendesen olvasni/írni bár nem tartom valószínűnek. Nem a te válaszodat vártam úgy-hogy csak megköszöni tudom az erőfeszítést, legközelebb nem kell😘. Annyit tudok kívánni neked hogy ne legyen gyereked! Nem kívánnék semmilyen gyermeknek ilyen neveltetést. De látszik az írásodon hogy te pont az az ember fajta vagy aki irigy, lenéző, és diszkrimináló egy szóval undotórító.

Sashay-Away!

2020. máj. 17. 22:36
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mint láthatod, nem túlságosan.
2020. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én elfogadom. :)
2020. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pride-on még a pólódat sem veheted le, a transzneműeket kormányrendelettel akarják kiírtani, szerinted mennyire elfogadott akkor a drag?
2020. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
instán elég sok magyar dragot találni, ott írhatsz nekik szerintem válaszolnak is :)
2020. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Semennyire nem elfogadott. A melegek körében is csak egy szűk réteg számára.
2020. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én utánanéztem, mi is ez -hát a képek alapján nekem bejön... :)
2020. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem a Bajer showba készültök..
2021. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ooh.. hogy én mindig lecsúszok az ilyen kérdésekről... Na mind1

Amúgy engem is foglalkoztat a drag már egy ideje, de én (nő létemre) a drag king vonalon akarok majd elindulni. Már egy két kellék megvan, de pont a fentiekhez hasonló hozzáállás miatt nem nagyon merem elkezdeni...

2021. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!