Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izraelben (mondjuk Tel Aviv)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izraelben (mondjuk Tel Aviv) elfogadott dolog ha két pasi együtt van? Ott lazábban kezelik az azonos neműek kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a korlátozások után szabaddá válna az utazás más országba és elmennénk egy hétre a párommal, akkor ott is “bujkálni” kellene a társadalmi elvárások miatt, vagy lehetnénk szabadabbak (pl. kézfogás vagy csók az utcán?)
2021. jan. 31. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Írj Steiner Kristóféknak, ők erre tudnak válaszolni.

De azt hiszem, hogy ott elfogadóak.

2021. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
na ott pont nem ajánlott az ilyen muziskodás az utcán , ha meglát egy ortodox ott ver agyon a helyszínen
2021. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

3-as, látom te is csak hallomásból ismered Izraelt.


Kérdező: valószínűleg nem történne semmi, Tel-Aviv az izraeli liberális főváros, hatalmas pride-dal. Ahol úgy érzed, hogy sok az ortodox, ott ne nagyon hívd fel magadra a figyelmet, de ez nem Tel-Aviv hanem egyéb városok

2021. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Tel Aviv az ott élő meleg barátom szerint "fucking out city" vagyis "kib.szottul nyitott város".

És ez így van, pride idején pl. én éreztem magam kellemetlenül, mert többen voltunk melegek, mint a heterók.

2021. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Ez elég hihetetlen, mert szerintem bont TelAviv az a város, ami telis tele van vallási fanatikusokkal, és olyanokkal akiknek, hogy kifele mit mutatnak, az nagyon fontos, és ez alapvetően a konzervativ, vallásos hagyományra épül...
2021. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

#6 Tel Aviv pont nem a vallási fanatikusok városa. Nekik ott van Jeruzsálem

Tel Aviv kifejezetten liberális

2021. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
6# te szerintem még sosem voltál Izraelben. Én minden évben megyek, már majdnem 10 éve.
2021. febr. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Tel-Aviv híresen liberális és világi város. Rendszeresen látni azonos nemű párokat az utcán. Nyugodtan mondhatom, hogy semmi sem történne, ha kézen fogva sétálnál egy másik férfivel az utcán. De meggyőződésem, hogy még Jeruzsálemben sem. Mondjuk egy Bnei Brakba, vagy más, kifejezetten ultraortodoxok lakta városba, kerületbe azért ne menjetek lehetőleg, de összességében Izraelben sokkal kevésbé kell a melegség felvállalása miatt aggódni, mint Magyarországon szerintem.
2021. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Most ezt minden bántás nélkül írom csak hogy megértsétek mit is vált ki egy normális szexulális beállítottságú emberből ha két férfit csókolózni lát az utcán. Képzelj el egy olyan igazán jó bukés friss macskaszart és mintha szétkennéd az arcodon, igazi undorító hányingerkeltő dolog .Lehet liberális város Tel-Aviv de ott sem nézik jó szemmel az ilyesmit úgy ahogy sehol sem.
2021. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!