Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért annyira elfogadott az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elfogadott az anál?

Figyelt kérdés

Fenn vagyok különböző társkereső platformokon. Lényeg a lényeg, hogy nagyon hamar előszokott jönni az a kérdés, hogy "aktív/passzív?".

én erre általában azt mondom, hogy egyik sem, amiből arra következtetnek, hogy uni vagyok. természetesen tisztázni szoktam, hogy nem, se uni, se aktív, se passzív nem vagyok.

és ezt senki se érti. mármint valahogy ha b.zi akkor valamiért full egyértlemű kb mindenkinek hogy rá kell pörögve lenned az análra. viszont én nem szeretem sehogy. és nem, ettől nem vagyok aszex mert van, és szeretem is a szexuális életem.

utolsó dolog amit olvastam a témával kapcsolatosan azt állította, hogy a meleg férfiak 3negyede vett már részt anális szexben. ez nyilván egy döntő többség. ebből viszont arra következtetek, hogy a további egynegyed viszont ugyanolyan helyzetben van mint én, és azért ez is egy jelentős arány. ennek ellenére ebben a passzív/aktív spektrumban nagyon szeretik a melegek elhelyezni magukat, amit tök okés felőlem, de sajnos a saját tapasztalataim azt mutatják, hogy ez egy dolog hogy így a társadalomban ér egy megkülönböztetés a szexuális preferenciám miatt, de emellett még a közösségen belül is ér egy megkülönböztetés


2020. máj. 19. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy kérdéssel válaszolok.


Van valami oka, hogy miért nem szereted az anált?


Egyébként szerintem nem vagy vele egyedül.

2020. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a 3/4 még több, az 1/4 pedig még kevesebb. Amúgy nincs veled semmi baj, azt és úgy csináld, ami neked jólesik! De az tény, hogy egyértelműen a kisebbségbe tartozol vele, szóval ne lepődj meg, ha mások meglepődnek rajta, amikor meghallják. ;)
2020. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Egy hetero pasinak miért jó dugni egy puncit? A kérdésed teljesen hülyeség.
2020. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy egyedül találkoztam ilyen sráccal, de tényleg csak egy találkozó.

Aktív vagyok nekem kell a rendes orgazmus hoz az anál megmondtam neki és többet nem találkoztunk.

Én nem szeretem az órált egyáltalán, van aki csak azt nyilván te velük könnyebben barátkozol.

2020. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én se dugtam meg mindenkit, akit leszoptam. :-) Talán ebből a szempontból vagyok leginkább biszex, és nem homo, én dugni a nedves puncikat szeretem, nem a szőrös fenekeket. De persze vannak olyan szexis férfi fenekek, kemények, sportosak, hogy nem tudom nem nyalni őket, és néha bizony meg is dugom őket, de fiúval kapcsolatban én is a szopást, szopatást szeretem jobban. Sokkal.
2020. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is biszex vagyok. én már többet elemeztem a témát, és arra jöttem rá, hogy az egész behatolás dolog nagyon heteronormatív. ami nem óriási probléma, csak ha heteronormatív szexben szeretnék részt venni akkor én is inkább lefekszem egy lánnyal
2020. máj. 19. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Milyen megkülönböztetés?


Milyen heteronormatív? Tudom mit jelent, de mi ez a libsi fos duma? Én is biszex vagyok, mielőtt félreértitek

2020. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én magam nem vagyok t karos, de elég sok ismerősöm van onnan. szóval sorry valószínűleg rám is ragadt egy kis "libsi" duma
2020. máj. 19. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy egyedül. Nem az mondom, hogy sohase próbálnám ki, le lehet pontozni, de ez a szerv egyszerűen nem arra való, amire a legtöbb meleg használja.
2020. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez tök ugyan az mint a heteróknál csak ott sokkal kevesebb a hozzád hasonló. A többség számára teljesen evidens, hogy a szexuális együttlét része a közösülés. Ami a heterók esetében vaginális/anális a melegek esetében meg értelem szerűen anális. Ezért kezeli szinte mindenki természetes dologként, hogy ez is vonzó (többnyire) mindenkinek.

Értem mit mondasz és valóban vannak olyan emberek mint Te akik számára nem vonzó vagy éppen taszító az anális együttlét. De azért azt is tegyük hozzá, hogy az anális szextől való távolságtartás nagyon sok esetben csak félelemből ered. És nagyon sok esetben ez változik is idővel.

Ezen szerintem ne görcsölj, főleg ne azon, hogy emiatt kisebbségben vagy a kisebbségen belül mert rengeteg szempontból lehetsz még kisebbségben ezen kívül is. Pl a melegek kört elenyésző a kapcsolatot keresők száma, a vallásosok, azok akik csak orális szexet akarnak, akik valamilyen fétisnek élnek stbstb. A lényeg, hogy olyat találj aki passzol hozzád...

2020. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!