Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem olvassák el az...

Miért nem olvassák el az emberek a "pedofil törvényt"?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy birka módjára mindenki szidja a kormányt, és jelenesetben a Jobbikot is, hogy megszavazták ezt a törvényt. Ezt úgy értik is az emberek miről szól, vagy csak mennek egymás hülyesége után? Mert én ha jól értelmezem ezzel a törvénnyel semmi gond nincs. Az hogy a gyerekeknek nem mutatnak rendellenes dolgokat az oviban/ meg az iskolában az baj lenne? Komolyan ilyen érzékeny, és buta világban élünk mostmár? Legyen valaki meleg, legyen leszbikus, lehet részemről bármi, de a gyerekeket ne keverjük már bele ebbe. Majd ő eldönti később mit akar, és kész. Röhejes hogy már 500 fajta szexuális irányzat van, már lassan olyan is van aki a tejesdobozokra gerjed :D és ezt lássák a tizenévesek az iskolában? A melegek meg nincsenek összemosva a pedofilokkal legalább is ÉN sose gondoltam, hogy attól hogy valaki meleg pedofil is lenne ez már csak egy mártírkodás az emberek részéről. Az én kérdésem az lenne te elolvastad a törvényjavaslatot, avagy sem, és egyetértettél vele, avagy sem?

2021. jún. 17. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Igen elolvastam a törvényt, és egyetértettem vele.
Nem olvastam el a törvényt, de követtem birka módjára akik egyetértenek vele.
Elolvastam, és nem értettem vele egyet.
Nem olvastam el, de birka módjára mentem azok után akik nem értenek vele egyet.
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Sosem olvasok el semmit. Mért tennék ezzel kivételt?
2021. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Azoktól kérdezed akik eleve a cikkeknek is a címét szokták csak elolvasni és mindent elfogadnak ténynek csak mert a ballib médiában azt állítják hogy úgy van.

Amúgy hülyeség ez a szavazás. Annyira senki nem hülye hogy a második meg az utolsó választ klikkelje és ha nincs lehetősége megjelölni hogy nem olvasta el de mégis egyetért/nem ért vele egyet, akkor minek az egész?

2021. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

"Miért nem olvassák el az emberek a "pedofil törvényt"?"


Azért, mert nem vagyok érintett!

2021. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező egy fideszfan.
2021. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

#4 Aha. Szóval akinek nem elég egy cikk a médiában hanem elolvassa azt is amiről szól a dolog, hogy saját véleménye lehessen - az "fideszfan".Értem.

Akkor szerinted az "ellenzékfan" meg az aki soha nem olvas el semmit, elég ha mondják neki a médiában és elhiszi? gondolom.

Részemről OK, én is hasonlóan

2021. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező nem akarlak elkeseríteni de a mai magyar politikában sokszor még a törvényt beterjesztő sem olvassa el a törvény tervezetet.

Az egész lényege:felhasználják a pedofilok elleni törvényt arra,hogy a meleg közösségbe is rúgni tudjanak egyet.

2 legyet egy csapásra ahogy mondani szokás.

2021. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Egyebkent nem hulyeseg az, hogy valamilyen szinten osszemossak a pedofiliat a melegekkel. Beleolvastam a gyakorikerdesek meleg topicjaba kivancsisagbol, hogy ok mitszolnak a torvenyhez, es ahogyan ott bongesztem szinte ledobbentem azokon amiket olvastam. Ott teljesen termeszetes, ha egy 14-15-16 eves szexel egy 30 de akar boven 40 feletti emberrel. Azt ne mondja nekem barki, hogy az normalis ha mondjuk egy 15 eves szexel egy 36 evessel, igen nem pedofilia, de hogy ez krvara nem normalis, az is 100%-ek.


Ebbol leszurve a melegek sokkal hajlamosabbak arra, hogy ramenjenek a fiatalabbakra, kihasznalva az idosebb korukbol eredo termeszetes "hatalmat" es befolyasolasi keszseget, most meg felvannak haborodva, hogy a melegseg nem peofilia, aztan lemerem fogadni, hogy mindenkinek aki mar elmult 14 ev feletti mar irogatnak a 30-40 eves faszik itt gyk-n.

2021. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Bennem pedig első perctől kezdve az a kérdést fogalmazódott meg, hogy a hetero szexuális felvilágosítással miért nincs senkinek baja? Azt hajtogatják sokan hogy ez nem meleg ellenes hanem pedofil ellenes törvény, de ha így lenne akkor unblock betiltanák a szexről való beszélgetést az iskolákban és a médiában. Ha ténylegesen a szexualitással és nem a melegekkel lenne bajuk az embereknek, akkor nem kevernék bele ebbe a melegeket.
2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Ma már túlhaladtuk az önálló gondolkodást. Az embereknek nincsen rá ideje, dolgozik és él. Egy fizikus(pl én) sem tud már villanyt szerelni, javítani amit az őseink fabrikáltak már ez a mult része. Vannak szakemberek, akik ezt sokkalta jobban csinálják. A villanyszerelő becsavarja az égőt. A politikus a kényes apróbetűsrészeket is elolvassa és a team a jogi lehetőségeket megvizsgálva kialakítja azt az álláspontot, amire egy közember képtelen lenne egyedül, mert nem érthetünk mindenhez.
2021. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#4-es iskolapéldája vagy az agyhalálnak. Hogy jön ide poltikai hovatartozás abban hogy én egyetértek-e egy törvénnyel avagy sem? Ha 1000 dologból 1-gyel egyetértek a Momentummal akkor Momentumos leszek? Vagy ha épp Gyurcsánnyal 1 dologban akkor Gyurcsányista? Gondolkozz már kicsit el, feltéve ha tudsz is.
2021. jún. 17. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!