Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem olvassák el az...

Miért nem olvassák el az emberek a "pedofil törvényt"?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy birka módjára mindenki szidja a kormányt, és jelenesetben a Jobbikot is, hogy megszavazták ezt a törvényt. Ezt úgy értik is az emberek miről szól, vagy csak mennek egymás hülyesége után? Mert én ha jól értelmezem ezzel a törvénnyel semmi gond nincs. Az hogy a gyerekeknek nem mutatnak rendellenes dolgokat az oviban/ meg az iskolában az baj lenne? Komolyan ilyen érzékeny, és buta világban élünk mostmár? Legyen valaki meleg, legyen leszbikus, lehet részemről bármi, de a gyerekeket ne keverjük már bele ebbe. Majd ő eldönti később mit akar, és kész. Röhejes hogy már 500 fajta szexuális irányzat van, már lassan olyan is van aki a tejesdobozokra gerjed :D és ezt lássák a tizenévesek az iskolában? A melegek meg nincsenek összemosva a pedofilokkal legalább is ÉN sose gondoltam, hogy attól hogy valaki meleg pedofil is lenne ez már csak egy mártírkodás az emberek részéről. Az én kérdésem az lenne te elolvastad a törvényjavaslatot, avagy sem, és egyetértettél vele, avagy sem?

2021. jún. 17. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

"Mert én ha jól értelmezem ezzel a törvénnyel semmi gond nincs."


"A melegek meg nincsenek összemosva a pedofilokkal legalább is ÉN sose gondoltam"


Már megint itt a jóhiszeműen rosszhiszemű narancsbirka törvénykezéshez semmit sem értő alfaja. Az egész lényege az, hogy egy országot nem a "szerintem"ekkel lehet irányítani, hanem törvényekkel. És ha a törvényeket értelmezhetetlenül ködösre hagyjuk csak azért, hogy majd a fideszesekkel feltöltött szervezetek kidolgozhassák utólag a pontos szabályozást, az a szólásszabadság, önkifejezéshez való jog elnyomásán kívül másra nem vezet.


"Legyen valaki meleg, legyen leszbikus, lehet részemről bármi, de a gyerekeket ne keverjük már bele ebbe. Majd ő eldönti később mit akar, és kész."


Te gondolom 18 éves korod előtt egyszer nem csókolóztál, egy kapcsolatod vagy akár nemiséggel kapcsolatos gondolatod nem volt, ugye? Ez így megy: a 18. szülinapján mindenki fejében átkapcsolódik valami és csak utána morfondírozik el az ilyeneken. Ekkora marhaságot két csoport tud komolyan gondolni: a dolgot még meg nem tapasztalt 12 évesek, meg az ősboomer nyugdíjasok, akik rég elfelejtettek mindent a fiatalságukból. Te melyik vagy?

2021. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#8-as azért mert a nem heteróság egy mentális gond. Én értem, hogy ez létező és sok emberrel előfordul, és mindjárt valami nagy Amerika szopkodó beírja, hogy "legyen a gyereked és megtudod". Ha az lenne is szeretném, és semmi gond nincs vele de ez egy természetellenes dolog amit sokaknál tudnak kezelni. Nem 1-2 meleg beszámoló van, hogy bizonyos "terápiák" után heteró hajlamot mutatnak. Gondolj bele úgy működik az ember van a férfinek egy pénisze, és a nőnek egy vaginája a nőnek van méhe ami miatt megtermékenyül a férfi spermájától, és ebből születtünk meg mi is. Az ha valaki férfiként férfire bukik egy rendelleneség az agyában, és hiába ugyanúgy ember ne erre oktassuk már a gyerekeinket könyörgöm. Ennyi erővel fogadjuk el azokat akik hullákra gerjednek, hisz ők is emberek, és most na... Ez nem így megy. Érezze magát jól, legyen melegpárja csináljanak amit akarnak, de ne keverjék ebbe bele a gyerekeket, majd ők tudják mit akarnak, ha úgy érzik melegek, akkor az oktatás nélkül is kiderül nem 1800-at írunk. Hozzáteszem nézz körül a neten 500 millió fajta szexuális irányultság van, amíg nem volt ennyi hülyeség, és agymosás a neten addig régen meg sem fordult az ember fejében, hogy ilyen beteg dolgokhoz vonzódjon, meg fókákkal akarjon b*szni meg mit tudom én :D röhejes és szomorú egyben.
2021. jún. 17. 13:47
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

#11

Ezt jól leírtad. 👊

2021. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#11-es én az vagyok aki iskolai buzulás oktatás, vagy épp hetero oktatás nélkül is el tudtam dönteni majd én mit szeretnék, és a tapasztalataimat magamnak alakítottam ki nem szabta meg senki nekem, és nem folyásolt be. Erről szól tudod az élet, hogy magadnak szerezd meg a tapasztalatokat, ha meg valami nem megy nem tudod akkor kérdezd meg apát, anyát, barátokat, az orvost a fodrászt stb.. Egy egészséges társdalomban így működik. Manapság meg az influencerek, és a hülyék tanítják egymást hülyeségre tudod? Vagy netán az ősboomer dolog pont most rádvonatkozik? Nem baj térdelj le minden új és beteg dolog előtt, had legyen úgy ahogy a kisebbség akarja, hisz a többség véleménye tabu.
2021. jún. 17. 13:52
 15/16 A kérdező kommentje:
Te fel tudod fogni, hogy egy gyerek mennyire befolyásolható? Nagy híres több százezres követős emberek tanítják olyanra a gyerekeket, hogy ne fogadd el magad. Plasztikázz, vegyél minél drágább cuccokat, mert különben egy örökvesztes leszel. Na ez is egy hasonló dolog, csak itt a szexuális identitásodat zavarják össze. Szerinted jól lenne az, ha még érőben lévő fiataloknak imitálnák, hogyan dugnak a melegek? Szerinted ez egy egészséges út? Vagy az ha minden 2. filmben majd van egy meleg, egy transzi vagy valami, és ez is befolyásolja a gyereket nehogy azt hidd hogy nem. Azt is elhittük, hogy van fogtünder miért ne hihetné el egy gyerek azt hogy ő a saját nemét szereti, csak mert ezt hallotta, és látta? Ez egy érzékeny téma, majd kiforr idővel, de ne folyásoljunk be senkit az agybetegségre.
2021. jún. 17. 13:55
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam. Annyira nem szörnyű, mint sokan beállítják, de egy gumitörvény. Nem mondja meg, hogy mit jelent a homoszexualitás népszerűsítése.

Sok filmet így csak késő tudnak leadni, mert van benne egy leszbi csók és hasonló problémákat szülhet.

2021. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!