Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vannak Lmbq barátaid, ők mit...

Vannak Lmbq barátaid, ők mit mondtak erről a törvényről?

Figyelt kérdés

Előre le szeretném tisztázni nincsen bajom a lmbq emberekkel,van pár baratom akik melegek vagy biszexek,én tök elfogadom őket nem bántom,nincs semmi bajom velük...


De egy valamit nem értek,

RTL fókusz műsorban,már 3napja ez a téma,hogy sok hátrányos megkülönböztetés éri őket,nem fogadják el,hogy ők ilyenek, mi is emberek vagyunk ...

Már a 3nap után kicsit felbosszantottam magam,hogy már úgy érzem,mintha ránk akarják kényszeríteni,hogy fogadj el minket.


Ők például miért nem bírják azt elfogadni,hogy vannak és lesznek is olyan emberek, akik nem támogatják ezt,és ők nem akarják elfogadni.

Miért kell rám kényszeríteni ?


A másik a lmbq törvény,most őszinte én úgy értelmeztem,hogy iskolában,nem tudsz segítségért fordulni, nem lehet felvilágosítást adni,hogy vannak olyan emberek akik az azonos nemhez vonzódnak.. ez szerintem nem nagy dolog,nem hiszem,hogy a 16 éves lány az iskolában a tanárnőhoz megy egy ilyen dologgal kapcsolatban.

Kicsit hisztériát érzek ebben az egészben


Az emberek Lmbq törvénynél miért nem azt nézik,hogy szigorították a pedofilok elleni dolgokat


Igazából megkérdeztem pár meleg és leszbikus barátomat mit gondolnak erről,igazából az ő válaszuk is hasonló volt,hogy már felvan fújva ez az egész dolog

Ők egyetlen egy példát nem tudnak mondani,hogy érte e őket bármikor bármi féle rossz negatív dolog azért mert ők melegek


Ti mit gondoltok erről



2021. jún. 24. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy fel van fújva. Hiszti az egész. Nekem is vannak meleg és biszex barátaim is, teljesen normális emberek, nem mennek ilyen butaságokra, hogy pride, csak élik az életüket normálisan. Egyébként ugyanez a véleményük nekik is, mint neked. Unalmasnak tartják, ráadásul ők tudták rendesen értelmezni a törvényt (nem, nem vagyok fideszes) és értik, hogy ez nem melegellenes törvény, nem melegnek lenni bűn a törvény szerint, hanem meghúzott egy határt, hogy kiskorúak számára ne reklámozzák ezeket a dolgokat. Teljesen jogos.
2021. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az emberek miért nem tudnak kicsit utánna nézni a dolgoknak és értelmezni
2021. jún. 24. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért "hisztériáznak" most, mert hoztak egy rendkívül káros törvényt, és nem akarják ezt annyiban hagyni és "lenyelni a békát".

Súlyos lelki válságba kerülhetnek azok a fiatalok, akiket nem hagynak értesülni ezekről a dolgokról, vagy olyan légkörben léteznek, ahol ez bűnös, titkolnivaló dolog. Talán akik kint tüntetnek, saját tapasztalatukból tudják, miket él át egy ilyen környezetben élő fiatal.

A világ halad előre ezzel kapcsolatban, a mi országunk meg visszalépett egy száz évvel ezelőtti állapotba... WTF?!

2021. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

#3

Kiforgatod.

2021. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy meleg barátom van, ő nem foglalkozik vele.
2021. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
#nem érdekel az elvakult melegeskedésed. A hangsúly az elvakulton van. Nincs senkinek semmi baja a melegekkel.
2021. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

#6

Pontosan. De ez az amit 90 százalékban nem értenek meg. Ha téged zavar, hogy erőltetve van a téma, akkor te már homofób vagy, akkor is, ha amúgy a melegekkel semmi bajod..

2021. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!