Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthetnek? Egy...

Ezért feljelenthetnek? Egy kislánnyal beszélgettem az interneten?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hová írjam ki, de köszönöm a segítséget.

Már körbe kérdeztem erről, de hátha valaki tud még mondani, nagyon örülnék neki.


Megismertem itt gyakorin egy lányt, aki 14 fölöttinek adta ki magát. Én 20 éves vagyok. Aranyos volt, szeretethiányos, jókat beszélgettünk. Később a szexualitás is szóba jött, és elmondta a vágyait, perverzióit. BDSM, megalázás, szolgaság amit szeretett, és szexcsetelni akart, én nekem ez tetszett. Pár szöveget gyakorin írtam neki, pár szöveget meg egy cseten, ahol kitörlődött a szöveg. Nos, a szövegekben eléggé "kényszerítettem" őt perverz dolgokra képzeletben, ő is élvezte ezt, szerepjáték volt.


Ez a szexcsetes időszak 2-3 napig tartott, előtte több ideje beszéltünk, egy két hetet szerintem. Sokat beszélgettünk az érzéseiről, én rólam, az életemről, gondolatainkról, és nagyon megkedvelt, kötődött hozzám.


Amikor nem írtam, akkor már kiakadt, aggódott, sokat írt, hogy miért nem írok. Nagyon ragaszkodó volt, mindig próbáltam lenyugtatni, és éreztetni vele, hogy nincs semmi baj és figyelek rá. Azt mondta később, és most is, hogy öngyilkos lesz, ha nem írok neki.


Az anyja rámírt, hogy feljelentett, és mit akarok a kislányától, aki 13 éves. Egy ál facebookon jelöltem be a lány ál profilját, ahol küldtem magamról pár képet (normális, arcos képek, nem olyanok). A nevemet sem tudják. Azt írta, hogy ne zaklassam a lányát.


A lány nagyon sokat könyörgött hogy írjak neki, és jót tettem vele. Voltak fantáziáink, ahol találkozunk és kiéljük a vágyainkat. Sokszor írta, pont olyan emberre vágyik mint én, és senki sem törődött vele ennyire ezelőtt. Az anyjáról sokat panaszkodott, hogy pl. ráncigálják, pofozzák, nem engedik el sehova.


Nos, én tényleg kedvelem őt, de már szexuális dolgokat nem szeretnék vele folytatni egyértelműen, viszont nagyon elkeseredett, és kedves, szép személyisége van, akit nem akarok cserben hagyni. Az anyja viszont fenyeget, hogy ne zaklassam őt, de a lány meg könyörög, hogy beszéljek vele, sajnálja hogy hazudott, de nem akar elengedni, és öngyilkos lesz ha nem beszélünk.


Kérdésem:

Lehet ebből bajom? Azt mondják az ismerőseim, blöffölt, és nem ér semmit a "feljelentéssel." Aki ért ehhez, mondana valamit erről? Beszélhetek vele továbbra is?

Köszönöm a segítséget.



2021. jún. 26. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem. Honnan tudhattad volna, hány éves. Másrészt semmi komoly nem történt, beszélgetésért aligha zárnak börtönbe bárkit is.
2021. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is tök irracionális, de egyáltalán nem értek ehhez.
2021. jún. 26. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy tipikus lehúzós csalás
2021. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó elmélet, durva lenne, de nem hinném. Nagyon hihetően írt a lány.
2021. jún. 26. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, semmi nem lesz, nem csináltál semmit.
2021. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:)
2021. jún. 26. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jelenthet fel, de jobb, ha többet nem beszélgetsz a kislánnyal. Ha már tisztában vagy a korával, és utána folytatjátok a dolgot, az már egészen más helyzet...
2021. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért más? Abból már lehetnek rossz következmények, ha csak beszélgetünk?
2021. jún. 26. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy lehet. Ha majd ő nem akar beszélgetni akkor nem ír vissza vagy letilt. Ameddig ő is akar beszélgetni, mi baj lenne?
2021. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Felejtsd el, ebből csak kellemetlenséged lehet.
2021. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!