Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor bűncselekmény?

Mikor bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 17 éves leszbikus lány vagyok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de kicsit fiatalabb nálam. Milyen szabályok vannak? Mikortól nem számít bűncselekménynek egy kapcsolat, ha azonos neműekről van szó? A szüleim még nem tudják hogy mi a helyzet velem. Ezért is írok ide, esetleg ha valakivel tudnék beszélni erről, annak hálás lennék. :)!

2021. jún. 28. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
47%
20) fenét tudja.ő még csak kisgyerek,bőven alakulni fog még a személyisége.
2021. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
46%

21

Lehet hogy fog, lehet nem. Az hogy ők mkt csinálnak, az nem ránk tartozik. Nekem is volt egy ilyen korszakom. Hidd el egyik se buta. A 14 éves és a 17 éves is tudja mi a határ. Legyél kicsit reálisabb. Ismered őket?nem.

2021. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
0%
Nem emlékszem, hogy én amikor érettségiztem buktam volna az általános iskolásokra de jól van. Azért a szüleivel vigyázz nehogy meg regulázzanak kicsit.
2021. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
67%
Attól mert neked nem tetszik ez a helyzet, közel se biztos, hogy nem működhet. Nem illegális, lehetnek együtt nyugodtan a lány már 2020ba betöltötte a 14-et. Bőven 14 év feletti. Ha nem működik úgyis szét fognak menni, ez már az ő dolguk. Én azt nem értem, hogy lehet bennetek ennyi emberség hogy egy 17 éves lány lelkébe tiportok bele. Nem is ismeritek. Könyörgöm amint a lány betölti a 15öt onnanstól kezdve 15-18 lesz a felállás. Heteró kapcsolatokba is el van fogadva akkor itt mi gondotok van vele? Hihetetlen egy társaság ez. A lányt akkor se büntetnék meg ha 18 évet betölti, a másik lány pedig 14 éves. Abban az egy hónapban is legális a kapcsolatuk.
2021. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem miert irja mindenki azt hogy 14 ev felett legalis amikor mar a 14. Szulinapjan is az
2021. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es!

Én sem értem, egy hetero kapcsolat már elfogadható ennyi idősen??

2021. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
0%

26

Igen el. A tini szerelemmel nincs semmi baj. 14 éves kortól nem tartom túlzásnak. Nekem is 14 évesen volt barátom elsőnek.

2021. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
Valaki valaszol a kerdesemre kerlek? 25os vagyok
2021. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:

Akkor egy leszbikus tini szerelemmel mi baj van?

Jöjjön össze egy sráccal úgy, hogy nem is arra vágyik?

Tudom, gyerek, befolyásolható, blabla... De ha meg ennyire befolyásolható, akkor meg még korai egy kapcsolat.

2021. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
51%

Szó sincs arról, hogy most a homoszexualitás a probléma.

Egész egyszerűen csak 14 évesen az ember nem feltétlenül tudja mihez vonzódik és mit akar. Az első szex (mert mint első élmény a leszbikus együttlét is szex) nagyon meghatározó és olyannal kell történjen akit igazán szeretünk. De most ilyen légből kapottnak tűnik ez a "rám írt egy 14 éves" sztori.

Ha pedig az első rosszul sül el (mert pl. rájön, hogy nem is bír megérinteni egy női mellet), az maradandó trauma.

2021. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!