Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor bűncselekmény?

Mikor bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 17 éves leszbikus lány vagyok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de kicsit fiatalabb nálam. Milyen szabályok vannak? Mikortól nem számít bűncselekménynek egy kapcsolat, ha azonos neműekről van szó? A szüleim még nem tudják hogy mi a helyzet velem. Ezért is írok ide, esetleg ha valakivel tudnék beszélni erről, annak hálás lennék. :)!

2021. jún. 28. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Szerencsére volt egy nagyon rendes ember, akivel tudtam üzenetbe beszélni erről és így megértettem.

:)

2021. jún. 29. 10:57
 52/72 anonim ***** válasza:
Szupi:)
2021. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
52%
Az 5-ös leírta egyszer normálisan, miért kell még 50-szer leírni utána?
2021. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
53 igen leírta az ötös normálisan, csak itt voltak páran akik nem értették mit jelent az hogy 14. ha lenne valamilyen szövegértési nehézséged.
2021. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bizonyos 14 év feletti jaj

Az aki betöltötte a 14-et az már az

2021. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
Én egy 20 éves lány vagyok, nekem is volt 17 éves barátnőm. Nem sérült senki lelkileg.. ha esetleg van valaki akivel tudnék beszélgetni erről, írjon nyugodtan. Hálás lennék!:)
2021. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
Valaki akivel esetleg beszélgethetnék erről...?:(
2021. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim válasza:

Nem tudom, hogy az 56os az szarkazmussal írt-e vagy sem, viszont akkor most leírom az én kis történetem. Egy hete töltöttem be a 20. Életévem. 18 éves koromban, volt egy lány akivel nagyon szimpatizáltam. 14 éves volt mikor megismertem, 15 éves volt mikor kezdett alakulni bármi is köztünk. Ekkor jöttem rá, hogy biszexuális vagyok. Nem történt közöttünk semmi olyan mielőtt valaki nekem támadna. Akkoriban én is írtam ki ide kérdést. Mindenki elhordott engem mindennek, és lelkileg eléggé megviselt. Közben pedig egyáltalán nem én voltam az aki akaratos volt, hanem a fiatalabbik, majd mikor nemet mondtam olyan dologra ami nem tetszett, mindennek elhordott. Nehéz időszakom volt. Nem csak a fiatal tud ártatlan lenni.. szüleim mai napig nem tudják, hogy mi a helyzet velem. 18 évesen nem mondtam magam sose igazán felnőttnej, azt a 3 évet meg nem találtam soknak. Mindegy is. Bárki aki szeretne esetleg beszélni erről, ha tudok segíteni vagy bármi.. írjon nyugodtan. Vissza fogok írni:)


Amúgy abban teljesen egyetértek hogy az 5ös leírta egyszer érthetően, felesleges ennyiszer leírni ugyanazt:)

2021. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 kovpet ***** válasza:

Azért ez a sötétség elképesztő. Hogy lehet a 14-re azt gondolni, hogy az igazából 15, csak lefogyott? :)


Kérdező, amúgy ez a szexre vonatkozik. Ha csak együtt vagytok és fagyiztok, akkor az sosem bűncselekmény, akkor sem, ha épp leszbik vagytok és bejöttök egymásnak. A gondolatot azért még nem büntetik, de nem adok nekik ötleteket.

2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:

59 Gondolom azt hiszik hogy a 14 év feletti csak minimum 15 lehet.

A wikipédián elég hülyén van fogalmazva. Mert van egy 12-14es korosztály meg 14 év feletti

Azt hiszik a 14 az elsőbe tartozik😅

2021. jún. 30. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!