Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ez nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nagy bűncselekmény? Lányok közt/leszbikusok közt is van ez így?

Figyelt kérdés
Lány létemre más lányok kőműves dekoltázsát nézem amikor leülnek vagy leguggolnak. Azért vezettem fel ilyen bután a kérdést és azért írom úgy, hogy "lány létemre", mert mindenütt, akár interneten olvasva, akár élőben, azt sugallják az emberbe, hogy az ilyen húzás, csak a "disznó férfiak" szokása. Nyilván nem alaptalanul van ez így, de mégis, akkor most én is undorító vagyok? Én nem vagyok igazi lány? Nem akarok mentegetőzni, esküszöm, hogy számomra nagyon fontosak a belső értékek, a másik fél lelke, az érzelmek. Romantikus, törődő, gondoskodó típus vagyok, nem egy érzéketlen, csak-a-szexualitásra-hajtó valaki és még ragozhatnám, de egyszerűen nem bírok nem oda nézni, ha egy másik lány popsit villant, nem tehetek róla, vonzza a tekintetemet és ilyenkor bizseregni kezd a hasam. Szóval ez most akkora nagy bűn részemről, ha meglesem őket? (És természetesen nem látványosan, dülledő szemekkel teszem.)

2019. ápr. 2. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj, de nem tudom azok utan komolyan venni a kerdest, hogy buncselekmenyt irtal benne bun helyett :D ez ugyanis jogi fogalom, te meg etikai dologra gondolsz, ami szimplan a bun lenne :D
2019. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én írtam ki valamelyik nap hogy én meg a mellekrol nem tudom levenni a szemem,szóval kezetfoghatunk😁
2019. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a BTK sulyosan eliteli az ilyen buncselekmenyt
2019. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó oké, elismerem, főleg így utólag, hogy ostobán fogalmaztam, akkor vegyétek úgy, hogy "bűn" szerepel a kérdésemben, csak már komolyan bestresszeltem és agyon bonyolítottam a dolgokat, elnézést kérek. Tehát akkor röviden a lényeg: Normális dolog, ha egy lány nézi egy másik lány fenekét?
2019. ápr. 2. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiból vagyok, de teljesen megértelek, nyugi! :D Én is szeretem a csinos női hátsókon legeltetni a szemeim. :) Most mi rossz van ebben? <pacsi!>
2019. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak vicceltunk, ne feszulj ra.

Amugy teljesen normalis dolog. L\L

2019. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Már miért lenne az? Ha ő úgy öltözködik, hogy látszódjon, akkor ezzel hallgatólagosan ahhoz is hozzájárul, hogy más megnézze.
2019. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ,ez nem bűn. Mindenkinek van egy kicsit "kacér" oldala , még jó ,hogy csak ennyi. Vannak perverzek akiknek durván beteg gontolataik vannak de te biztosan nem ezek közé tartozol. Szóval ez teljesen rendben van.
2019. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor most megnyugodtam egy kicsit. :) Kellemetlenül éreztem magam, hogy perverz vagyok.
2019. ápr. 5. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Imàdom, amikor egy nőnek mindene kint van, de felháborodik, ha valaki rápillant...

Nem megbámulva, de én odanézek (akár férfi, akár nő) ha valami olyan van rajta, ami vonzza a tekintetet. És a legtöbb nő megnézi a másik nőt, akkor is, ha full hetero.

2019. ápr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!