Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Történik vagy történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történik vagy történt már olyan, hogy leszbikus nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Tehát amikor nő nőt erőszakolt meg, mivel az elkövető leszbikus.

Az áldozat pedig, ha heteroszexuális vajon miként éli meg az ilyen erőszakot? Mennyiben másabb a hatása az ilyen jellegű szexuális erőszaknak, mintha mondjuk férfi követi el a nőkön?



2019. jan. 6. 20:16
1 2 3
 1/23 alonelyman ***** válasza:
33%
Te állat :)
2019. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 alonelyman ***** válasza:
13%
Bocs nem ide akartam irni csak mire megnyitottam kozben lett 2 uj kerdes koztuk ez ezert utalom ezt az ugralo googlet
2019. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szerintem te most azt hiszed fiú tette fel a kérdést. Én lány vagyok, de heteroszexuális.
2019. jan. 6. 20:18
 4/23 anonim ***** válasza:
99%

Természetesen.

Mi olyan lehetetlen ebben?

2019. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
engem egyszer bedrogozott egy csúnya pasis lezbikus és kihasználta, hogy magatehetetlen vagyok és kinyalt a nagy szőrös lezbikus nyelvével :(
2019. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%

Hát ez attól függ hogy a törvénynek van-e erre paragrafusa!

Ha az egyik lány odadörgöli a punciját a másik lány puncijához, szájához, akkor az erőszaknak minősül-e. Mert ha a jog szerint nem akkor lehet büntetlenül csinálni. De nekem F/60 pl. bármelyik lány odadörgölhetné, akár hetero, akár leszbi, nem bánnám egy cseppet sem.

Rohadt bátor gyerek vagyok!

2019. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze miéet ne lehetne. Szerintem ugyanúgy megviselne egy hetero lányt mintha egy fiú tenné semmivel se rosszabb vagy kevésbé rossz. Annyival jobb hogy terhességtől nem kell tartania.
2019. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mik történnek a női börtönökben?... Nem különb egy férfi börtönnél hidd el. Ott is vannak kemény dolgok.
2019. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A nemi erőszak az akkor is nemi erőszak, ha azonos a nem. Súlyos lelki sérüléseket tud okozni egy ilyen eset. Gondolj csak bele, lefognak vagy lekötöznek, levetkőztetnek és elkezdenek használni. Egy idegen ember garázdálkodik a kiszolgáltatott csupasz testeden. Mindenhol. Na?
2019. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
10%
utolso: ez engem izgatna:'D F
2019. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!