Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van lehetőség kilakoltatni az...

Bhm1994 kérdése:

Van lehetőség kilakoltatni az anyós-após-sógor triumvirátust a férjem házából, ha többszöri kérés és határidő megszabás ellenére sem mennek el? Nincsenek bejelentve, nem fizetnek a számlákba se.

Figyelt kérdés

Elég komplikált kérdésem lenne.

Adott egy ház, amit a férjem vett még tavaly márciusban, 1/1 tulajdonos. Jó hiszeműen magához költöztette a szüleit és az öccsét, hogy ne albérletben éljenek, kicsit összeszedjék magukat. Tavaly nyáron megjelentem én az életében, októberben megfogant a pici fiunk aki 2 hét múlva megszületik, január 30 óta vagyunk házasok, lakcímileg CSAK ÉN vagyok bejelentve ide. Eléggé elmérgesedett a viszony, mivel anyósom nem díjjazta, hogy a férjem felújításokba akart kezdeni a pici miatt, ami persze az egész házra vonatkozik és az ő kényelmük rovására menne. Június első hetében eljött az a pillanat, hogy a férjem megkérte őket hogy menjenek el. 30 napos határidőt szabott meg,ami még egy héttel bővült, mindazok ellenére hogy a sógorom neki ment a férjemnek aki ordibált a szintén ordító anyjával, aki engem büdös k×÷%@ névvel illet.


Ma letelt a határidő, kérdeztük mikor mennek, a válasz temérdek kifogás volt. Sima panel albérlet nem felel meg nekik, válogatnak, húzzák az időt és a pénztárcánkból a pénzt, mivel már a rezsibe sem hajlandók adni.


Tanácstalanok vagyunk, nem lehet velük nyugodtan meglenni, a takarítás ismeretlen fogalom nekik, én pedig így a 38. terhességi héten már nem bírom a házi cseléd pozícióját.


Ha bárkinek bármilyen ötlete van, kérem ne tartsa magában, bármilyen apró "segítségnek" nagyon örülnénk!



#kilakoltatás #Lakhatás jog #Tulajdonos jog #Családi összetűzés
2021. júl. 7. 19:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Vér fog folyni. De a hülyeségnek mindig ez a vége.
2021. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

A rendőrség csak akkor jön ki ha valóban az lesz.


Mire érted a hülyeséget? A párom döntésére vagy a szülei viselkedésére?

2021. júl. 7. 20:02
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
kiteszitek a cuccukat az ajtó elé
2021. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
5%

Én a helyedben, de főleg a férjed helyében inkább szégyelleném magamat.

Hogy gondolja, hogy a saját szüleit akik felnevelték őt, kirakná az utcára?

Mindegy milyenek, de a szülei. Tisztelnie és segítenie kéne őket.

Ő mit szólt volna ha gyerekként csak úgy kirakták volna az utcára mert teher volt?

2021. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező!

Miért nem költöztök a te házadba, ha ez neked problémás?!

2021. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
18%
Tehát rakja ki a tesóját meg a szüleit, hogy te beköltözhessél a helyükre?!
2021. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Kedves #4-es. Mindennek van határa. Nálunk is áll a bál amiért anyósomat neem fogadtuk be. Igen ahogy leírtam. Nem fogadtuk be. Van elég pénze, hogy lakást vegyen, vagy albérletbe menjen.
2021. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a férjem tartja el őket már 2 éve lassan. Gyerekként ha nyári munkán volt a keresetét elvették. Apósom alkoholista, csak a sör fontos neki. Anyósom kijelentette hogy nem jön el az esküvőnkre csak azért mert nincs frissen festve a haja. Fontosabb volt neki mükőrmöt csináltatni mint a gyerekeinek ételt tenni az asztalra. És mindezek ellenére segíteni akart nekik, aminek most isszuk a levét és fizetjük helyettük a költségeket.

Felnőtt emberek, nem hiszem hogy kötelessége eltartani őket és tetőt rakni a fejük a felé pláne úgy, hogy dolgoznak, van keresetük és egyiküknek sincs semmilyen fizikai problémája.

2021. júl. 7. 20:19
 9/38 anonim ***** válasza:
98%
Én megkeresnék egy ügyvédet, mielőtt kirakom a cuccukat az ajtó elé. Egy óra ügyvédi díj igazán megéri, ho ne egy "szerintem" vélemény alapján faragjatok esetleg rá.
2021. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Addig is: [link]
2021. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!