Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem ezét a szomszéd...

Feljelenthetem ezét a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nincs szagelszívója, és átjön a kaja szaga amit főznek.

Én vegán vagyok és terhes és ők meg húsos fűszeres ételeket csinálnak.

Egész nap hányingerem van, mert az öreg néni nyugdíjas és főzéssel tölti az idejét. Így nincs nyugtom a lakásban ráadásul este is van, hogy nekiáll főzni mert a gyerekek későn érnek haza a munkából.

A párommal a feljelentésen gondolkozunk. Ugyanis felháborít minket az egész.


2021. júl. 18. 21:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
57%
Én is voltam hasonló helyzetben és kivertem a balhét a közösképviselőnél, mert mást szaggal nem lehet zavarni.
2021. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell feljelentésen gondolkodni, csinálj te is vacsorát fokhagymából, spárgából,brokkoliból, káposztából és kelbimbóból..hidd el, olyan szag fog terjengeni a lakásban hogy hűha.. :D :D És kezdődhet a háború.
2021. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%
#9; 👍😂😂😂😂
2021. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Répa, retek, mogyoró, korán reggel ritkán rikkant a vegán ringyó.
2021. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Örülök a sok vicces hozzászólásnak ,kíváncsi lennék ha ti szenvednétek terhesen a büdös szagok miatt ugyanígy röhögnétek e.

A közös képviselő semmit se ér, már felhívtam , elmondtam neki a helyzetet és azt mondta majd vissza hív,ennek 2 hete és semmi.

2021. júl. 18. 21:47
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény képviselő még nem tért magához a röhögéstől, adj még neki egy kis időt...
2021. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Fsms ***** válasza:
100%

Egy pillangó szelep hiányzik, vagy elromlott. Ezt érdemes jelezni a közös képviselőnek. Ha kijavítják elmúlnak a szagok.

Egyébként bárkit, bármiért fel lehet jelenteni legfeljebb egy csomó időt pénzt vesztesz rajta.

2021. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ahogy a 17 mondja, először rá kell kérdezni a gondnoknál, hogy normális-e, hogy átjön a szag, nem romlott-e el valami szűrő. Nálunk volt olyan, hogy kilyukadt a szellőzőcső.
2021. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te sem örülnél, ha valaki majd feljelentene, mert a gyereked éjjel, nappal sírni fog. Ilyen egy társasház.
2021. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hol jönnek fel a szagok? A szellőzőn? Mert akkor megpróbálhatjátok leszigetelni.


Ha a nyitott ablakon jön be, akkor az más persze.

2021. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!