Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amikor hajléktalannal iratják...

Amikor hajléktalannal iratják alá a scammer cég paírjait akkor a hajléktalan is megy börtönbe?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem ennyire fekete-fehér. Nyílván megállapítanák hogy milyen mértékben volt befolyásolva és ez alapján döntene a bíróság.
2021. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 liter borral vannak általában befolyásolva :D
2021. júl. 30. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Megállapítják mindenki felelősségét, de a büntetési tétel annak függvénye hogy mennyire volt megtévesztve / tudtában a cselekményének, na meg hogy mennyire akarnak rajta példát statuálni más hajléktalanok előtt (direkt be fogják varrni, hogy amikor kijön a kóterből ne azt mondja "ááá gyerekek piszkosul megérte adtam a hülyét a bíróságon és nem is kaptam börit" hanem azt mondja "lesitteltek érte 5 évre, pedig sosem vót' a kezemben az a 2 milliárd amit elsikkasztott a cég").
2021. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

" a büntetési tétel annak függvénye hogy mennyire volt megtévesztve / tudtában a cselekményének"


És ezt hogyan bizonyítod? Megkérdezik a bíróságon, mire hagymázosan eljátssza, hogy én nem tudom, nem értek ehhez, nekem csak azt mondták, kapok pénzt, ha aláírok papírokat. Ennyi.


Mit tud ezzel kezdeni a bíró? Szeretne csak szabadulni tőle.

2021. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!